1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana Game taga.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yaboll, Lipiec 18, 2011.

1. Yaboll

Yaboll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    O ile mi wiadomo można raz zmienić tag gracza za darmo, ja jednak pomimo że jeszcze tego nie robiłem nie moge. Dlaczego i czy jest możliwość by to zrobić za darmo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jezeli konsola sama ci przydzieliła gametaga (zakladales konto za pomoca konsoli) to mozna zmienic za darmo ale nie wiem czy w ograniczonym czasie, jak sam wybierales gametaga to nie mozesz zmienic za darmo

4. Yaboll

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sam wymyśliłem swój obecny Gamertag. Konto założyłem jakieś 2 lata temu teraz chciałem zmienić GT. Na filmiku na którym pokazano jak to zrobic powiedziane zostało że raz można to zrobic za darmo.

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    W twoim przypadku nie można za darmo

6. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    No właśnie, Gametag'a można zmienić tylko raz za darmo ale w określonym czasie, ja zmieniłam kilka dni po założeniu PL konta i zadziałało, a kuzyn który zakładał konto pół roku wcześniej już nie miał takiej możliwości

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak sam stworzyłeś nazwę gamertaga to nie zmienisz go za darmo. Koszt zmiany gamertaga to tylko 800MSP :)

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Skoro sam wybrałeś swój gamertag to znaczy że już dokonałeś darmowej zmiany i więcej Ci ona nie przysługuje. Przy tworzeniu konta live serwis tworzy losowy gamertag po czym przysługuje Ci jedna darmowa zmiana.

9. Yaboll

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tarez sobie przypomniałem że juz wcześniej zagłodałem do tej funkcji i nie było informacji o tych 800 MSP należnych za zmiane. Wiec może jest jakiś czas na darmową zmiane, a później trzeba płacić.

Wczytywanie...

Poleć forum