1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana gry na pendrive Sony 16GB na dziwny plik po wlozeniu do Xbox RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez joker_pjp, Listopad 10, 2012.

1. joker_pjp

joker_pjp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od niedawna mam konsole Slim z RGH FSD 3. Gdy chcę zgrać jakąś grę na pendrive Sony 16GB pojawia się problem że w File Manager nie widzi nic, gdy z powrotem wrzucę pendrive do komputera to zamiast poprzednich folderów (czy to XEX czy GOD) pojawia mi się jeden dziwny plik, taki jakby ze strzałeczkami (screen poniżej). Systemowo pokazuje jakby waga (np. zajęte 8GB) pendrivea się nie zmieniła ale jak się wejdzie do zawartości jest tylko ten jeden plik ~30MB. Pendrive sformatowany pod FAT32. Czasami jest wszystko ok i widzi grę którą można skopiować (tak może raz na dziesięć).

ImageBam

Z tego co pamiętam nie miałem takich problemów z pendrivem np. 8 GB noname (jedyne problemy jakie były to czasami konsola nie widziała pendrivea) lecz była to krótka historia i tam również mogły się takie pojawiać. Czy miał ktoś z was może podobny problem? Z góry dzięki za odpowiedź.

PS: Zauważyłem że ten pendrive Sony ma jakieś dodatkowe oprogramowanie, może to być przyczyną tych błędów?
    Oprogramowanie: na pendrivie zainstalowano fabrycznie programy FILE RESCUE oraz X-PICT FACTORY. Pierwszy z nich pozwala na odtworzenie przypadkowo skasowanych danych, drugi służy zaś do tworzenia multimedialnych prezentacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. danielloooo

danielloooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolego rozwiazales problem ? bo ja mam dokladnie tak samo ...

4. bass00

bass00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jarocin
  5. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Skasować wszystkie partycje z pena, utworzyć na nowo jedną, sformatować na FAT32 i będzie po problemie.

Wczytywanie...

Poleć forum