1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana gry z ENG na PL

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zonk31, Kwiecień 28, 2010.

1. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Mam pytanie odnośnie grania w zagraniczne wersje językowe gier. Czy jak jestem już w trakcie gry, np. Dragon Age ENG i włożę grę Dragon Age PL to będę musiał zaczynać całą grę od nowa, już po polsku czy będę mógł grać na angielskim save po polsku i następny save zapisze juz PL? pytam bo chce sobie angielskie tytuły pozamieniać na polskie kinówki. a, i jeszcze jak wygląda w takim wypadku sprawa z achivementami? pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    ja testowałem takie cuda na Dragon Age: Origin zainstalowane i grane ENG potem wsadzone PL i nie działały mi savey &-(

4. SuperElektro

SuperElektro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak wklejasz polska wersje/łatke to żaden save nie bedzie działal,sprawdzałem takze w przypadku NWN. Gre zaczynasz wtedy od poczatku.

5. STARKILLER22

STARKILLER22 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    To zależy też od gry w jednych będzie działać (np.MW2) a w innych nie (np.fallout3).

6. lazarro

lazarro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zgadzam sie z przedmówcą. sprawdzałem tak AC2 i wczytywał mi sejvy i wszystko ok ale jak miałem odczytać jedna z zagadek to konsola sie wieszała.

7. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    czyli cala gre zaczynać w jednej wersji językowej? a jakie gry wiecie na pewno, ze beda dzialaly w sposob, ktory opisalem?

8. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na pewno działa Assasin Creed. Przeszedłem połowę po angielsku i dostałem po polsku. I gdy włączyłem zaczynałem w miejscu gdzie skończyłem anglika.

9. LosieQ

LosieQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    Zależy od gry.U ziomka mieliśmy Fife i trzeba było od nowa po zmianie języka.

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    W fallout 3 mozna spokojnie grac na PL sejvach mając eng gre i na odwrót

Wczytywanie...

Poleć forum