1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana hasła na origin

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez kamil126, Marzec 23, 2015.

1. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    Witam ,mam konto na origin ,niestety utraciłem maila z nim powiązanego .Czy da się jakoś zmienić maila bez wchodzenia na poprzednią pocztę ,która już nie istnieje ? Lub czy da się to jakoś obejść ,abym mógł się zalogować do webbapa fify 15 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Też miałem z Tym problem nie mogłem nic z t zrobić pisali mi żebym się konsultował z obsługą kllienta EA ale nie dzwoniłem nie zależało mi tak bardzo na tym pewnego dnia wchodzę na profile.ea podaje pytanie zabezpieczające i przypadkowo zmieniam maila na inny i sie udało od razu hasło zmienione mail zweryfikowany a potem się cieszę jak to możliwe kiedyś nie mogłem zmienić a teraz się udało .

Wczytywanie...

Poleć forum