1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana jezyka gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cholewkal, Kwiecień 26, 2012.

1. cholewkal

cholewkal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem. W ustawieniach programu abgx360 mam ustawiony preferowany jezyk na polski. Nagralem sobie gre Batman Arkham City i rzeczywiscie gra jest sobie po polsku. Moj problem pojawil sie po nagraniu gry Prototype 2. Ta tez posiada jezyk polski i zostal wykryty przez abgx360 i ustawiony jako preferowany. Jednak po wlaczeniu gry po polsku mam tylko osiagniecia a cala gra jest po angielsku. Podobny przypadek mialem z grą NFS Run. Czy jest jakis sposob na to aby zmienic jezyk calej gry a nie tylko achievementy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ΉΛV0K

ΉΛV0K Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Najlepiej to byłoby kupić oryginalną grę. Poza tym to aż tak zależy ci na języku polskim w grze?

4. cholewkal

cholewkal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najlepiej to byloby gdyby ludzie ktorzy nie maja nic do powiedzenia na temat siedzieli cicho. Nie ma nigdzie scisle okreslonego czy piszemy tutaj na temat gier oryginalnych czy nie. Zaistnial problem, chcialbym go wyjasnic. Prosze o udzielenie sie kogos kto wie cos na ten temat.

Wczytywanie...

Poleć forum