1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana języka po zakupie gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RudyOLB, Październik 27, 2015.

1. RudyOLB

RudyOLB Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem sobie Assassins Creed Syndicate. Zmieniłem lokalizację i język na polski lecz grę mam dalej po angielsku. Dodam że mieszkam w Anglii i tu kupiłem grę. W Menu jedyne języki do wyboru to angielski, japoński i rosyjski. Wiem że mogłem kupić ze sklepu Xboxa ale wolałem pudełko. Moje pytanie brzmi, mogę jakoś dodać język polski do gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Hm zmienić region konsoli na Polskę? :)

4. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie w każdej grze to działa, jeśli gra została wydana tylko na rynek Angielski to raczej nie będzie tam języka pl.
    Mam Forze 5 kupioną w Niemczech i jest tylko j.niemiecki i angielski i nie można ustawić pl pomimo że konsola jest ustawiona na region polski.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Akurat FM5 nie jest w języku PL bo jak wychodziła to XO nie miał jeszcze regionu PL.
    A co do autora tematu, Assassin jest regionalizowany przez UBIszrot samymi napisami więc musiałbyś kupić grę albo u RUS albo u nas żeby mieć PL.

Wczytywanie...

Poleć forum