1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana języka w Cod

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Raizel, Czerwiec 21, 2011.

1. Raizel

Raizel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wypaliłem na płytkę call of duty: black ops z językiem eng/ita. NIestety po odpaleniu gry jest włoski i dosyć ciężko mi się połapać w menu. Jak mogę zmienić język na angielski? Nic nie pomaga zmiana regiony z polskiego na stany zjednoczone.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    To oznacza, ze ta kopia nie ma polskiego jezyka, ani angielskiego.

4. Raizel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niby tak, bo to było by logiczne ale w opisie obrazu było napisane, że jest angielski. Nie ma innych sposobów na zmianę języka?

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie napiszę nic, co może pomóc, ale miałem podobnie z NFS:Shift. Gra miała być po polsku, a jedyne, co było napisane w ojczystym języku, to po włączeniu gry napisz "wczytywanie". Reszta była po angielsku i nic na to nie poradziłem. Ściągnij inny obraz i będzie po sprawie, najlepiej jakiś sprawdzony.

6. Raizel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Okej dzięki za informacje, tak zrobię.

Wczytywanie...

Poleć forum