1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana konta na xbox live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez adriane, Styczeń 26, 2009.

1. adriane

adriane Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam taki problem. Mialem konsole kilka tygodni, zrobilem swoj profil. Po jakims czasie podlaczylem sie do internetu i otworzylem darmowy miesiac xbox live gold ale na nowym koncie. Moje pytanie jest takie czy moge zgrac osiagniecia, save'y ite sprawy z konta bez xbox live (tego starego) do tego konta ktore mam z xbox live (tego nowego)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. xXLUKXx

xXLUKXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Nie jeden by myślę chciał tak zrobić, ale niestety takie są realia X-Boxa. Przy okazji czy jest to aż taki wydatek na miesiąc 14-18 zeta. Myślę że więcej na pierdoły wydajesz(mogę się mylić) które przejadasz lub wypijesz, a grać można po sieci cały miesiąc. :eek:))

Żeby nie robić reklamy nie napiszę od kogo kupiłem zdrapkę z kodem aktywacyjnym, ale na allegro możesz śmiało kupić.(patrz na komentarze gościa od którego kupujesz abyś się nie przejechał)

5. xXLUKXx

xXLUKXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Ale jeśli miałeś konto bez Live a się podłączyłeś do netu to te konto powinieneś dać jako twoje konto na Live. Ja też grałem bez neta i gdy się podłączyłem do neta i zarejestrowałem na Live na tym koncie co grałem, wszystkie osiągnięcia miałem.

6. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zrób tak jak mówi xXLUKXx, sam niedawno tak zrobiłem. Poprostu załóż nowe konto na XBL ze swojego starego profilu

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    xXLUKXx nie pisz posta pod postem. Czytaj regulamin.
    Co do konta jak kolega wyżej NIE MOŻNA.

8. bartek27

bartek27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam dla was strone z grami na darmowe serwery np sendspace.pl odsiebie.com itp
    Gry w wiekszości w PL. Aby dostać link do strony należy wysłać sms o treści:
    game ucba2e na numer 91977 (koszt 66gr) lub game 8xzet4 na numer 79979 (66gr)
    W sms zwrotnym otrzymacie link do strony
    Zapraszam i życze miłego pobierania

Wczytywanie...

Poleć forum