1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana kraj/region xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dj_carl, Czerwiec 1, 2012.

1. dj_carl

dj_carl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam pytanie a wlasciwie to 2
    Czy istnieje mozliwosc zmiany kraj/region z szwedzkiego na polski. Ogolnie ta opcja na stronie xboxlive jest niedostepna nie ma mozliwosci zmiany moge wpisac tylko lokalizacje ale kraj/region ( jest nie do ruszenia)
    A 2 czesc pytania to czy kupujac BF3 bede mogl grac z polakami czy wlasnie to ze konsola jesy ustawiona na szwedzki bedzie mi loczyla z osobami z tamtych stron ? CHcial bym sie dowiedziec jakie sa opcje i jak to wyglada bo przyznam ze nie gralem jeszcze przez xbox live a jesli istnieje tylko mozliwosc gry na tamten region to nie zabardzo mnie to interesuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie zmienisz tego. Xbl łączy z graczami z całego świata, więc wybrany kraj nie ma znaczenia. Kiepski moment wybrałeś na zakup bf3, bo teraz trzeba grać na prywatnych serwerach.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Na tą chwilę nie ma możliwości migracji.

2. Możesz grać ze wszystkimi ludźmi z każdego zakątka świata, gdzie tylko grają na Xbox Live.

5. dj_carl

dj_carl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mozesz mi to bardziej przyblizyc ? Czy jak bym predzej kupil BF3 to mogl bym grac na ogolnych serverach ? w jaki to sposob dziala ze teraz tylko prywatne ? Duzo jest tych serverow?
    A i sory ze sie tak podepne ale czy z wzwiazku z tym ze region konsoli to Szwecja to jersli bede chcial kupic zdrapke na wykupienie konta gold, to nie ma to znaczenia jaka ona bedzie ? Czy sa jakies specjalne dla tego regionu ?

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie gram w battlefielda, ale trochę o tym czytałem. Po prostu zamykają darmowe serwery (albo już wszystkie zamknęli) i ludzie muszą sami wykupywać. Więcej info na pewno znajdziesz na forum, albo w necie. Zdrapki masz EU i US, kupujesz te na Europe.

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    "Karty Xbox Live Gold działają na wszystkich kontach europejskich (w tym polskich) i amerykańskich."

Wczytywanie...

Poleć forum