1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana liva

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez G_D, Kwiecień 10, 2012.

1. G_D

G_D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opolskie
    Cześc ,to może głupie z mojej strony ale chciałbym zmniec live polskiego na us/uk,bo można dostac darmowe ms.Tylko nie wime jak to zrobic.Prubuje sie zarejstrowac na innych livach a tu mnie wynosi na polskiego.K***.Co mam zrobic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yamrox

Yamrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    musisz zmienić język konsoli

4. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    lub na kompie zmień proxy na uk lub usa i wejdz na strone live i sie zarejestruj ;)

5. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie da się przenieść konta na inny region, możesz go sztucznie zmienić w menu konsoli ale to spowoduje tylko przesunięcie czasu. Poza tym, nikt darmowych ms pointów nie rozdaje, jeśli ktoś to proponuje to najzwyczajniej chce Cię oskubać.

Wczytywanie...

Poleć forum