1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana maila w koncie i pokrewne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szlovak, Marzec 30, 2013.

1. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Witam

Ustawiłem GT na email, który obecnie chciałbym zmienić. Można zamienić konto Live na inne do danego GT, tzn będę miał swój GT z mailem jaki chcę , ale co dalej z osiągnięciami i historią konta, uprawnieniami do ściągniętych gier, goldem i MSP? Czy wraz ze zmianą maila a raczej podłączeniem innego profilu wszystko mi zostanie na tamtym profilu, tzn gold i MSP, czy wszystko zostanie przypisane do taga? Czyli w skrócie czy zawartość konta podąża za profilem (mailem?) czy tagiem? Myślałem że przenoszenie licencji coś da ewentualnie gdyby coś z tymi mailami nie wyszło, ale jest to tak zawile opisane że niby się przenosi licencja z jednego sprzętu na drugi ,a nie z konta na konto? Wiem że kiedyś była opcja zmiany maila profilu, ale chyba nigdy tego już nie odblokują

2. Lotnik421 Xbox One

3. bywaniewasko

bywaniewasko Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wejdz na strone xbox.pl kliknij moje konto, na dole po prawej kliknij zmien haslo wyskoczy ci stronka 'konto microsoft' bedziesz mial pod nazwa email 'Zmień nazwę konta' klikasz pozniej 'Użyj innego adresu' dajesz swoj email i masz... wszystkie rzeczy zostaja po prostu zmienia sie email do logowania itd.

4. bywaniewasko

bywaniewasko Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wejdz na strone xbox.pl kliknij moje konto, na dole po prawej kliknij zmien haslo wyskoczy ci stronka 'konto microsoft' bedziesz mial pod nazwa email 'Zmień nazwę konta' klikasz pozniej 'Użyj innego adresu' dajesz swoj email i masz... wszystkie rzeczy zostaja po prostu zmienia sie email do logowania itd.

oj widocznie sie nie da bo wyskakuje 'Uwaga

Niestety, funkcja zmieniania nazwy nie jest obecnie dostępna. Pracujemy nad jak najszybszym jej przywróceniem.

' moze sie da przypisac do nowego emailu microsoftu

1 osoba to lubi.
  5. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    wow, dzięki, zadziałało. Ta sama funkcja ale pod nazwą zmiana maila czy jakoś tak nie działała jak się logowało do konta microsoftu, tzn nie przez xbox, a tutaj pstryk i już. Ten komunikat o niemożliwości zmiany maila już widziałem i myślałem że trzeba robić kombinacje. W sumie dziwne że Ci się to nie udało, nie czaję

Wczytywanie...

Poleć forum