1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana mocy wiatraka Xbox 360 Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fatall1ty, Styczeń 31, 2015.

1. fatall1ty

fatall1ty Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, w stanie spoczynku na konsoli mam około 70 stopni na CPU, a wiatrak i tak chodzi bardzo cicho (odpaliłem raz na sztywno 65% to było go słychać dość głośno), w freestyle 3 mam ustawiony na automatyczny, czytałem, że można wyregulować w dash launchu temperatury przy których ma włączać się wiatrak, podczas gier tez nie zauważyłem, żeby słychać było go głośniej

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Standardowo takie temperatury ma konsola, nie jest to nic niezwykłego. Jak będzie potrzebne to konsola sobie przyspieszy.

fatall1ty lubi to.
  4. fatall1ty

fatall1ty Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsolę mam już 3 dzień, ale postanowiłem zmienić temperaturę w dashu na 65/65/71.
    Przy jakich temperaturach powinienem zacząć się martwić?

5. malezlo22

malezlo22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mialem 81 i dziala dalej takze naprawde jesli bedzie potrzebowac to sobie podkreci wentylator

Wczytywanie...

Poleć forum