1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana nazwy GT jak wpłynie na listę znajomych

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez uczaj27, Październik 28, 2014.

1. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam pytanko związane z moim Tagiem ,a mianowicie kiedy zaktualizuję nazwę o człon PL w mojej nazwie to moim znajomym zaktualizuje się mój Tag czy w tym przypadku już zniknę z ich listy lub system będzie mnie interpretował jako innego użytkownika a znajomi nie będą mogli się zemną połączyć ?.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Z tego co wiem po prostu gamertag zaktualizuje się twoim znajomym i będzie to nadal to samo konto. Mogą się jedynie dziwić, co to za nowy u nich na liście :)

4. bunius

bunius Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Potwierdzam
    Aktualizacja przebiega bezproblemowo. Nie licząc 35 zł za zmianę ;)

Wczytywanie...

Poleć forum