1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana Ps4->Xbox One S

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arkadiush, Sierpień 14, 2016.

1. arkadiush

arkadiush Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej,
    Zacząłem się zastanawiać czy nie wymienić mojej ps4 na nowego xbox one s. Jest kilka gier typu Ori and the blind forest lub Forza, które chciałbym ograć ale trochę się boje że oprócz tytułów exclusive w przypadku pozostałych mocno stracę na grafice. Tak przynajmniej wynika z hejtujacych konsole Microsfotu komentarzy. Za xbox przemawia pad, interesujące mnie tytuły i jakaś wtórność gier na ps4.
    Niestety nie mam tv 4k ale tez nie chce kupować dużego x-a. Gram na 55 calach. Wiem ze na 32-42 to różnicy w grafice widać nie bedzie ale w przypadku większych przekątnych nie wiem. Poradzicie - warto? Nie warto ? Nie chce czekać na scorpio...kupie ale pewnie w 2018 wiec dwa lata czekać mi sie nie chce.

Arek

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wcale nie ma takiej przepaści graficznej wg mnie między tymi 2ma konsolami. Jedynie gdzie faktycznie widać różnicę to na pewno w Uncharted 4 oraz Driveclub, że jest dużo ładniejsze. Reszta gier na podobnym poziomie :) Mam obie konsole w domu także mam porównanie. Jak dla mnie to lepiej mieć obie niż wybierać między jedną, a drugą. Zawsze w razie W możesz wrócić do tej, która Ci lepiej pasuje, a tą drugą dopiero sprzedać (no chyba, że w grę wchodzą koszty, to rozumiem, że musisz PS4 sprzedać by kupić XO S). A co do komentarzy to najwięcej hejtują Ci, którzy nawet nie mieli styczności z konsolą Microsoftu. Ja nadal sercem zostaję przy Xboxie, PSka ma kilka plusów, ale zdecydowanie więcej minusów. Co miałam ograć to ograłam, stoi i się kurzy obecnie ;)

CichooCiemny, PyroSafe i mrok lubią to.
  4. arkadiush

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Uncharted lepiej wyglada na Ps4 bo nigdy na xbox nie wyszło... :)a drive club mam...nie da sie w to grać. Nie dziwie się, ze nów sztukę w pudełku kupiłem za 30 złotych...więcej to warte nie jest

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

5. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie rozumiesz. Nie chodziło o to czy to wyszło dalej, czy nie bo to logiczne, że nie. Tylko w detalach graficznych widać, że jednak PSka potrafi więcej wyciągnąć ze swojego sprzętu niż XO jak się twórca gry postara. To co osiągnęli w U4 tego na XO chyba żaden twórca nie osiągnął, w sensie żeby powiedzieć "wow". Tak samo jak mam porównać detale w DC to w żadnej Forzy tego nie uwidzisz, w sensie tego ładnego otoczenia/modeli samochodów :) W ogóle tu nie porównuję czy w coś da się grać czy nie. Piszesz o grafice to też o niej Ci wspominam :>

arkadiush lubi to.
  6. arkadiush

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Super...staram sie upewnić czy robię ok. W poprzedniej generacji zmieniłem 360 na ps3 i to był błąd...pózniej wyszedł ps4 i mimo bzdur w nim zaimplementowanych jakby wygrał wojnę tej generacji przez co go kupiłem. Po ostatniej prezentacji xbox one s widze ze Microsoft stara sie naprawić błędy a kompatybilność wsteczna tylko to udowadnia.

7. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No w wk jest o tyle fajnie, że jak masz grę w cyfrze, bądź pudełku to MS Cię nie zmusza do kupowania kolejnej kopii danej gry tak jak to jest w przypadku Sony. Jeśli masz to grasz i nic nie dopłacasz za to. Jak dokupiłam PS4 parę miesięcy temu, ograłam co chciałam to Ci powiem, że cieszę się, że na swoją konsolę wybrałam XO. No mnie bardziej pasuje, ale to kwestia gustu. Mi może się coś podobać, Tobie nie :)

Tu masz wszystkie minusy jakie mi przeszkadzają w PS4: http://xboxforum.pl/threads/czy-kupilbys-jeszcze-raz-xo.139923/page-8#post-1301493

8. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    X1 jest przyjazny dla gracza i jego portfela. Usługa online jest dużo lepsza niż u Sony.Mniejsze lagi , lepszy pad.(Byłem u kolegi z ps4 odpaliłem Killzone i nie dałem rady grać na ich padzie).

9. arkadiush

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Do pada idzie przywyknąć chociaż jest słaby. Touchpad to jakaś totalna bzdura, światełko tylko zżera baterie i non stop wiszę na kablu a gram naprawdę niewiele. Martwię sie ciagle grafiką...premiera one s sie zbliża a decyzji brak :)

W czym x1 jest bardziej przyjazny dla portfela??

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 14, 2016
  10. KwaśnySzparag

KwaśnySzparag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej, ja aktualnie mam obie konsolki, PS4 kupiłem do salonu, ojciec i siostra na niej przecinają, ja sam nie mogę się oderwać OD XO
    Po mimo że wyszła ta S'ka to zakupiłem zwykłą wersje powiedzmy "FAT" i jestem zadowolony. Porównywałem Dying light, gta 5, neverwinter, różnicy graficznej nie ma, jedynie jest tak że XOS ma HDR ale musisz mieć TV z HDR :p
    osobiście polecam XO wygodny pad, tylko że denerwują mnie dźwięki klikania.

11. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeżeli faktycznie szukasz dobrej grafiki kup dobrego PC .Bo w innym wypadku przeskoku graficznego miedzy PS4 a XO nie ma .Sa to jakieś detale które są na korzyść raz jednej raz drugiej konsoli i tyle .Ten cały bełkot z ta grafika to jakaś chora sprawa , kiedyś grało się dla przyjemności historii danej gry tego co dawała nam graczom a dziś wyznacznikiem jest PIXEL .Mowi tobie to posiadacz PS4 i Xo .Przestań patrzeć na pierdoły zacznij grac w gry .

12. arkadiush

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki za bardzo konkretną odpowiedź. Oczywiście że zgadzam się ze wyścig na pixele nie ma sensu ale czytając to co jest w necie to można odnieść wrażenie jak z http://cloud.tapatalk.com/s/57b0aac59b33c/2937107-6399673607-graph.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

13. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @Abandon@Abandon bardzo słuszna uwaga :) Ja również posiadam obie i tak na prawdę różnic jest niewiele. Konsole kupuje się pod gry podobno, a nie pod ilość pikseli na ekranie :D Mam wrażenie, że autor tematu naczytał się za dużo pierdół w necie i teraz to wygląda tak jakbyśmy na XO same pixele mieli na ekranie :D

14. arkadiush

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dokładnie tak jak napisałem w poście wyżej :) przekonaliscie mnie :) to teraz tylko poczekać na S juz pod koniec wrzesnia :)

15. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ale XO S jest już na rynku :> Premiera była 2 sierpnia, no chyba że czekasz na edycję z Forzą Horizon 3 ;-)

16. arkadiush

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czekam na edycje 500 GB :)

17. toooomasz

toooomasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    pozwole sobie na odpowiedz w tym temacie :) od podstawówki (teraz mam 24 lata) zawsze było sony, sony, sony. 3 dni temu sprzedałem ps4 i kupiłem XONE S, nie obyło sie oczywiscie bez hejtu z racji tej iz mam 30 znajomych z ps4 i 3 z x one. ale póki co nie żałuje, od razu kupiłem ea access i z konsola dostalem 6 msc live. dostep przed innymi do premierowych gier i pełne wykorzystanie łącza ( co w ps4 rzadko sie zdarzało lub konsola musiała wisieć w trybie uśpienia żeby leciało pełne łącze przy pobieraniu cyfrówek) jakoś przeważyło, no i pad jednak faktycznie lepszy, do klikania myślę że sie przyzwyczaje ( nie mam wyjścia :D ) mam nadzieje ze będziemy obaj zadowoleni z tej zmiany :)

BialyGTi, arkadiush i kuleczka91 lubią to.
  18. 1899FCB

1899FCB Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miałem kilka konsol PS4, a teraz postanowiłem kupić dla odmiany XO i mogę śmiało powiedzieć, że ta konsola góruje nad PS4 cena i jakościa wykonania pada oraz jego dlugoscia pracy baterii (mowa oczywiscie o oryginalnej). Nie sadziłem, że kiedykolwiek to napiszę, a jednak... Do tego jeszcze EA Access, ktorego nie ma na PS4. Mi zajęło 2,5 roku, żeby kupić moja pierwsza konsole Microsoftu i wiem, że na dlugo z nia zostane.

BialyGTi i kuleczka91 lubią to.
  19. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Jest przyjazny dla portfela w ten sposób ze możesz kupować gry o wiele taniej za pomocą obcych rynków, wspólnych zakupów itp itd

20. 1899FCB

1899FCB Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    EA Access, który to nie jest dostepny na PS4 jest bardzo przyjazny dla portfela :) Za 79zł na rok lub 15 miesiecznie oferuje bardzo dużo darmowych gier oraz znizek na nowe tytuły.

21. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A dokładnie to tu jest cała oferta EAA: http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL.html

Wczytywanie...

Poleć forum