1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana regionu na Polske ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pop302, Czerwiec 22, 2010.

1. pop302

pop302 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeczytalem niedawno ze jesienia biezacego roku bedziemy cieszyc sie Xbox Live w Polsce. Jednak nasuwa mi sie pytanie czy jest mozliwosc zmiany regionu. Mam dwa konta na UK jedna mojego drugie ojca i nie moge utworzyc jeszcze jednego tylko dlatego ze jest XBL PL. Zreszta szkoda by mi bylo moich osiagniec ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    chodzi ci o przeniesienie profilu z UK na PL ?

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tak będzie można przenieść swoje konta na polskie. Bez problemu zmienisz region na polski i zachowasz achievementy itp.

5. pop302

pop302 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A to gz ;)

Wczytywanie...

Poleć forum