1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana regionu !! / router

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kasprzyk89, Grudzień 14, 2010.

1. kasprzyk89

kasprzyk89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam 2 pytania/problemy
    1. Kupiłem sobie gry z konta które wygrałem na allegro 6k ms kupiłem pare gierek zanim jednak zostały sciągnięte zmieniłem region na pl z usa aby kupic map pack do gow2 osoba która sprzedaje te acc mówiła że po zmianie regionu będę mógł normalnie ściągać i teraz moje pytanie co zrobić ? bo niby pokazuje że mam te gry ściąga je i jak w wypadku noble map pack do halo wyskakuje na koncu sciagania komunikat ze nie mozna pobrac zawartosci zas w castle crusher pokazuje sie komunikat ze sciagnelo ( ofc full ver. nie demo) ale zapisane na konsoli jest jako demo.
    i nie wiem co teraz robic jak wchodze w zakladke rynku gier na xbox.com to pokazane jest tylko gow2 map pack reszta jest jako nieznalezione czy jakos tak niepamietam.
    2. jaki ruter kupić z adsl do neostrady ? bo mam zte831II i niemoge xboxa podlaczyć tzn nie mam w pełi otwratego nat a moj modem ni ma opcji otwierania portów komendy z xp też nie działaja na w7.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaverickPL

MaverickPL Guest

jesli sciagles je na konto z allegro, to zapewne beda dzialac tylko na tym koncie. Teoretycznie powinny tez dzialac na konsoli na ktora je sciagles po raz pierwszy.
    Wiec jesli je chcesz sciagnac raz jeszcze, to musisz sciagnac je znow na to konto ktore kupiles na allegro.

Jesli w miedzyczasie zmieniles konsole to trzeba przeniesc licencje na nowa konsole, zeby dzialaly bez problemu na pozostalych profilach na tej konsoli.

Oczywiscie, najlepiej zmienic router jak sie nie umie go skonfigurowac :)
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/konfiguracja-routerow-pod-xboxa-74878.html

A dokladniej to tu:
    PortForward.com - Port Forwarding Xbox Live 360 on the ZTE ZXDSL831v2

Poza tym nie potrzebujesz opcji otwierania portow, tylko przekierowania jesli juz cos, i praktycznie KAZDY router to ma.

Wczytywanie...

Poleć forum