1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana regionu

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez rafek18081997, Wrzesień 3, 2016.

1. rafek18081997

rafek18081997 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Czy da się zmienić region konta wczesniej niż po 3 miesiącach ? Bo mam golda jeszcze miesiąć i chciałem pobrać Forze z GwG ale mam region niemcy i narazie nie mogę zmienić a chciałbym żeby gra była po polsku. Macie jakieś pomysły ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Regionu nie zmienisz szybciej.

4. rafek18081997

rafek18081997 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a idzie to jakoś inaczej zamotać żeby gra była po polski ? albo chociaż po angielsku a nie niemiecku ?

5. Overkill

Overkill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    338
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    z mazowieckiego
    nie zmienisz szybciej niż za 3 miesiące ja też czekam

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, bo gra dostosowuje się do regionu Twojego konta, chyba że jakimś cudem można w opcjach zmienić język w grze, ale teraz mi sie nie chce odpalać konsoli żeby to sprawdzić.

Wczytywanie...

Poleć forum