1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana regulaminu działu "Giełda"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RyyCo, Maj 9, 2014.

1. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    Witam! Od paru dni myślę o dodaniu do regulaminu punktu związanego z karteczką z nickiem tzn. każda osoba która wystawia konsolę, telefon czy inny sprzęt, nie wystawiając go na portalu aukcyjnym zobowiązana jest zrobić zdjęcie sprzętu z karteczką z nazwą użytkownika forum.
    Moim zdaniem taki punkt potwierdzi intencje sprzedającego i pozwoli wyeliminować oszustów.

Nie wiedziałem gdzie dokładnie stworzyć ten temat, miałem go napisać w dziale "Xboxforum.pl, Pomoc", ale uznałem że dział offtopic będzie odpowiedni. W razie problemu proszę o przeniesienie tematu.

Xperia J Stock 0.31 + Vengeance 1.46

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Info Przenoszę

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1104
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Hmm, pomysł może i dobry, ale wierz mi, dla oszusta podrobienie takiej foty to pikuś...
    Moje zdanie: Najlepiej odbiór osobisty lub portale aukcyjne ( np. allegro )

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jest info w giełdzie ''Administracja nie ponosi odpowiedzialności za ogłoszenia wystawiane przez użytkowników dla bezpieczeństwa zalecamy używanie portali do tego przeznaczonych''

Wczytywanie...

Poleć forum