1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana rozdzielczości

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MiQ, Maj 28, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

Dostałem konsole i za bardzo się na niej nie znam. Chcę zmienić rozdzielczość ekranu na TV LCD32 Samsung jak narazie mam kabel orginalny jaki dostałem do Xbox Arcade. Zakupiłem kabel HDMI-HDMI ale czekam na niego aż dojdzie a grafika na zwykłym kablu jest słaba. Gdzie się ustawia np 720p?

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Zmiana rozdzielczości

Na oryginalnymi kablu pograsz tylko na takiej jaka jest bo jest to zwykły composite. Jeśli chcesz HD to musisz mieć kabel HD taki jak hdmi albo component.

4. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Aha czyli jak już będę miał kabel HDMI to rozdzielczość będzie się ustawiać automatycznie? czy pokaże się nowa opcja w ustawieniach Xboxa?

5. przeo_91

przeo_91 Guest

Będziesz musiał skonfigurować sobie sam :p

6. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Bo jak narazie na podstawowym kablu to nie ma w czym ustawiać;/...Ale kabel HDMI już zamówiony:)...Czyli dowiedziałem się to co chciałem. Dziękuję....

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum