1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana sieci z orange na play

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lucky Luke, Grudzień 13, 2011.

1. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Jak w temacie. Kończy mi się umowa w lutym. Ogólnie chce się dowiedzieć w jaki sposób przenieść się do play. Wystarczy iść do play przynajmniej miesiąc przed końcem umowy, a oni wszystko za mnie załatwią, czy trzeba samemu załatwiać... tzn pisac rezygnacje a pozniej do play.???:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Tylko musisz podpisac w salonie papiery i to wszystko. Jak chcesz to moge podac im Twoj numer, oni do Ciebie zadzwonia i Ty bedziesz mial z tego jakies profity (minuty gratis) i mi bedzie sie liczyla kolejna osoba polecana (jak uzbieram dana kwote to moge kupic netbooka za zetke).

4. Lucky Luke

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    No właśnie kumpel miał mnie podać jako osobę poleconą. Jeśli tego nie zrobi zgłoszę się na pw do Ciebie. A powiedz jak to wyglada od strony formalnej. Bo mam juz 7 lat tel w orange i wtedy jeszcze nie mialem zadnych dochodow i tel na tate jest. Jeśli sprawy formalne zalatwie przez internet wybierajac opcje z poleceniem od osoby trzeciej to moge na moj adres wszystko zamowic i nic nie wyjdzie ze ja to zalatwiam, bo problem tego typu ze studiuje daleko od domu i bede na swieta dopiero. Zależy mi na opcji internetowej bo daja dodatkowo 100 minut. Chyba że mówisz że lepiej przez salon wszystko załatwić??? Mogę np. w świeta udać się do play. Tylko czy to nie za wczesnie? A jesli zalatwil bym wszystko teraz to kiedy odbierm telefon i zaczyna mi dzialac abonament z play?

5. bgszef!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Najwiecej dostaniesz jak ktos Cie poleci. Pozniej przez BOK, strone, a w salonie nie dostaniesz nic. Konsultant do Ciebie dzwoni i uzgadniacie szczegoly.

6. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przygotuj się na dłuższe zmagania, bo jeśli chodzi o przeskakiwanie do Play to właśnie Orange robi największe problemy. Być może będziesz mieć farta i problemów nie będzie, ale przeważnie taki transfer niestety lubi się przedłużać.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    : / Też zamierzam się przenieść z Orange do Play, 2 dni temu skończyła mi się oferta zetafon w Orange, a że w play większość fajnych telefonów jest niedostępna (brak towaru) to się przeniosę po nowym roku...

8. Lucky Luke

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    No właśnie widzę że te telefony niedostępne są. No nic zobaczymy:D

9. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Przejście z orange do play to kwestia 1-2dni... Kolega musiał zanieść papier stwierdzający zarejestrowanie karty sim do play z orange i juz. Idziesz do play salonu i wszystko wiesz po 5min.

10. Lucky Luke

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Dzięki chłopaki. Rozjaśniliście w główce trochę.

BGSZEF- z tego co czytam na stronie play to funkcja polecenia działa....a zreszta sami zobaczcie:
    Promocja dla poleconych

Chyba że nie o to szefowi chodziło. Bo tak myśle jednak wolal bym iść do salonu. Tylko jak draiger wspominał pustki na magazynach, ale i tak przenoszę bo z tym orange juz nie wyrobię.

11. bgszef!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Wiem, ze dziala. Caly czas dziala. Chodzilo mi o bonusy. w salonie masz ten komfort, ze od razu masz telefon, ale za to zadnych bonusow. Jak zalatwiasz sprawe przez BOK to tel dostajesz kurierem, ale masz bonusy. Wg tej strony dostalbys 100 min co miesiac przez pol roku jak ktos Cie poleci.

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Hmm a ja zamierzam wszystko zrobić internetowo... Na stronie play złożyć wniosek o przeniesienie numeru i tak dalej, kurier by przyjechał po kilku dniach z papierami do podpisania i telefonem, zrobić tak czy jednak iść do salonu? Bo na tą chwilę wolę kuriera + internet, jakoś nie lubię z tymi "akwizytorami" rozmawiać...

13. Lucky Luke

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Też nad tym myśle bo tutaj powstaje obawa czy wszystko zostanie załatwione jak należy:D

14. bgszef!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Ja tylko pierwszy telefon wzialem u nich w salonie na legitke studnecka. A nastepne i przedluzanie umowy zawsze w BOK.

@draiger u nas w salonach w inku lipa na maxa z telefonami hehe nic nie maja

15. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Ja przenosiłem się z T-Mobile do Play trzy miesiące przed zakończeniem umowy z T-Mobile (tak można - podpisałem umowę 3 miesiące wcześniej a jak wygasła mi umowa w T-M to na następny dzień miałem już w Play bez żadnych problemów). Jeżeli na stronie nie ma jakiegoś telefonu tzn. piszą że jest nie dostępny to babeczka w salonie/punkcie sprzedaży może obdzwonić inne punkty i poszukać Ci danego modelu (ja tak miałem z moja Milestone). Ogólnie jestem zadowolony z sieci tylko czasami jakoś rozmów jest kiepska (trzaski na łączu lub burczenie - to nie wina telefon bo na jakimś forum czytałem ze na różnych telefonach to się dzieje) ale minut mam w cholerę + w play za free (HS mam popsuty to z bracholem gramy na zestawach słuchawkowych i jest zajeb... tylko że od 21 nikt się do nas nie dodzwoni). Za przejście z innej sieci masz jeszcze 200 min dodatkowo (tyle że musisz przechodzić z innego abonamentu i jeszcze możesz mieć promocje na telefon).

16. MixMedia

MixMedia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Racja,dlatego o wiele bardziej opłaca się załatwiać takie sprawy przez internet,chociażby ze względu na ilość darmowych minut jakie możesz uzyskać w pakiecie. Co prawda działa przez 6 miesięcy,ale dobre i tyle.

17. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Te 200min mam przez cały okres umowy, gratis dostałem przez 6 miesięcy dodatkowe 100 min do wszystkich więc mam 750min (po 6 miesiącach 650 min) + play free + net. Jak dla mnie to zaje... sprawa w porównaniu z tym co miałem w "T-Mobile. Dalej porównując operatorów ze świętej trójcy to Play ma najlepszą ofertę (najwięcej minut do wszystkich i w sieci za free za niskie ceny)

Wczytywanie...

Poleć forum