1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana siły wibracji pada

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kamil111, Lipiec 16, 2008.

1. kamil111

kamil111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z dnia na dzień zauważyłem, że wibracje w padzie "zrobiły się" strasznie słabe, niemal nie wyczuwalne. Na xbox.com w opisie pada znalazłem coś takiego:
    "Możliwość regulacji wibracji w celu wydłużenia życia baterii"
    W nieoficjalnym faq o xboxie, które znalazłem z pomocą wujka z pod litery G przeczytałem:
    Czy można ustawić stopień intensywności wibracji pada?
    Tak, w padach Xbox 360 występują cztery poziomy wibracji: Pełny, średni, Słaby, oraz całkowite wyłączenie. Oznacza to, że można dopasować wibracje do indywidualnych wymagań.

Teraz pytanie: jak to zrobić? W dashboardzie znalazłem jedynie opcję, dzięki której możemy włączyć lub wyłączyć wibracje. Właściwie, jedyne, co przychodzi mi na myśl to to, że mogłem przez przypadek wstukać kombinację klawiszy za zmianę nasilenia wibracji odpowiedzialną... Baterie raczej nie wchodzą w grę - akumulatorki, których używam mają 3 kreseczki, próbowałem też z jednorazowymi bateriami alkaicznymi, których używam podczas ładowania (wibracje działały bez zarzutu), dash pokazuje ich pełne naładowanie a mimo to problem nie znika...
    PS. zauważyłem, że, od kiedy wibracje ustawione są na tak niski poziom baterie trzymają mi już ponad trzy razy dłużej niż zwykle, a ciągle mają wspomniane trzy kreski...

2. Lotnik421 Xbox One

3. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Odp: Zmiana siły wibracji pada

ja mam akumulatorki i sie nie sugeruje np tym wsaznikiem bo mam caly czas 3 a jak sie wyladuja to 2. Pady tez mi zaczely dziwnie wibrowac jakby nie wyrabialy i nie dawaly wibracji - w porownaniu z tymi wibracjami na poczatku te sa poprostu nie przyjemne.

4. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów

Ja też gdzieś wyczytałem że jest możliwość regulowania siły wibracji ..dołączam się do pytania./

5. Protector

Protector Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice

Odświeżam i dołączam się do pytania!

6. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Wydaje mi się że można regulować tylko jeśli w danej grze jeśli jest taka opcja, bo w dashboardzie czegoś takiego nie widziałem.

Wczytywanie...

Poleć forum