1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana tagu w Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rock4Ever, Luty 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rock4Ever

Rock4Ever Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec, Poland
    Problem jest taki ... nie podoba mi się mój tag w xbox live :p. Z tego co wyczytałem ,zmiana tagu kosztuje 800 MP (microsfot points). Tu się rodzi pierwsze pytanie czy taka jest na pewno cena. Drugie natomiast brzmi czy po zmianie tego tagu ,równocześnie się zmieni mój nick np. w Battlefield 3 grając w multi na ten nowy tag?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak tyle kosztuje zmiana nicka (800MSP) a też z tego co wiem pierwsza zmiana jest za free.

4. tenraziel

tenraziel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To od razu punkty kupuj z allegro najtaniej wyjdzie bo tak to 30zł za 800
    (A pierwsza zmiana jest za Free bo mamy generowany nick od M$)

5. Rock4Ever

Rock4Ever Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec, Poland
    Dziękuje za odpowiedzi ; ). Jednak chyba ja wykorzystałem swoją darmową szansę kiedyś ., więc zostaje mi druga opcja ;p

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Problem rozwiązany zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum