Zmiana „Topologii” z gry przygotowanej pod LT 3.0 na LT 2.0 co robie zle

pb923

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Mam pytanko mam LT 2.0 dash 14719 robie wszystko wedlug tego poradnika

http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/

probuje nagrac Dirt Showdown ktory jest pod LT3.0 dogrywam topologii i gierka nie dziala.W czym jest problem.I co powinienem zaznaczyc w img burn jak klikne start zeby nagrywal turncate czy ten overburn czy cos takiego.Zmienie topologii i nie przepuszczam przez abgx ponoc nie trzeba moze mi to ktos wytlumaczyc gdzie popelniam blad.Nagralem Dirta wrzucilem do konsoli eleganco sie uruchomil potem pokazal sie blad i mnie wywalilo z gry.
 

tomio82

Użytkownik
Użytkownik
Nie jestem pewny na 100% bo nie mam wypalonego dirta ale z tego co kojarzę to Dirt działa bezproblemowo tylko nagrany Ihasem i na LT+3.0, to jest ta sama sprawa co z Dragon Dogma
 

charly123

Świeżak
Świeżak
Jeżeli nie odpalają Ci gry ze zmienioną topologią z lt3.0 na 2.0 to możliwe, że masz "cichą aktualizacje" jeżeli tak jest i wywala Cie z błędem "płyta nie jest obsługiwana" to spróbuj sciągnąć update do tej gry ze strony xbuc.net i za pomocą programu horizon wgraj go na pendrive'a którego używasz w xboxie i gra powinna się normalnie odpalać. U mnie działa w większości gier, na LT 2.0 zawsze nagrywaj TURNCATE
 

Do góry Bottom