1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana wave - efekty.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pitagoras1990, Październik 18, 2010.

1. pitagoras1990

pitagoras1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Witam mam pytanie, otóż zmieniłem wave w jednej z nowych gier z wave 4 na wave 3, ponieważ nie miałem wyjścia mam xtreme 1.51 tak więc zmiana była konieczna. Jednak patrząc na trailery gry grafika była oszałamiająca u mnie natomiast widoczne są pociachane krawędzie krótko mówiąc tak jakby nie było antyaliasingu. Czy to może być skutek zmiany wave'a gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcioo

Marcioo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. pitagoras1990

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Więc co może być powodem? Płyta? TV?

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    najwidoczniej trailery były robione na "dopalaczach".

gra jest na pewno taka sama jak z oryginalnym Wave, możliwe że grafika Ci siada w co wątpię.

Najlepiej spróbuj giere odpalić np. w 720p.

Pozdrawiam.

6. tirtel

tirtel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    stawiam na TV. Masz telewizor Full HD ? Jeśli tak to zmieniłeś rozdzielczość w ustawieniach konsoli na 1080p ? Przestawiłeś switcha (tego przy kablu video podłączanego do konsoli) z SDTV na HDTV ? Ostatecznie może być problemem ograniczenie samego iksa, który nie ma antyaliasingu, więc może trailer albo "oszukiwał" bądź oglądałeś gameplay na pc bądź inną konsolę ? Mam nadzieję, że to pomoże ci rozwiązać twój problem.

7. pitagoras1990

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Nie mam full HD, mam ustawiony switch na TV tak więc wątpię żeby problem leżał w TV jednak sprawdzę w konsoli ustawienie rozdzielczości.

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    prawie zadna gra na xboxsa nie ma dobre antyaliasingu.
    po jest tak jak ocieniasz gre po trailerach :)

9. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Porównaj to co widzisz na ekranie z amatorskimi gameplay'ami na youtube, czy screenami wykonanymi przez recenzentów jakiegoś serwisu.

Wczytywanie...

Poleć forum