Zmiana wave! PROBLEM! Proszę o pomoc

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Chce przerobić sobie wave z gry mma (wave 4) na wave 3.
Robię wszystko jak w http://xboxforum.pl/iso-f31/abgx360-patchowanie-z-wave-4-na-wave3-2-a-29068.html, lecz nic nie wychodzi mi. Robię na 100% wszystko jak tam. W czym tkwi problem? Może jest jakiś inny sposób na zmianę wave.


PROSZĘ O POMOC!
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Robisz przez program 360WavesPatcher czy ABGX360?
 

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
oba
 

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
Tzn. przez patcher i abgx :/
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy tylko przez jeden program. Najlepiej 360WavesPatcher. Spróbuj według tego sposobu.
 

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chodzą mi gry z wave 3, lecz z wave 4 już nie, to czy z wave 2 lub wave 1 również będą działały?
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli przerobisz z Wave 4 na 1 lub 2, to będziesz potrzebował Activate ISO by odpalić takie przerobione gry.
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Ale z Wave 4 możesz przecież "przerobić" obraz na Wave 3 za pomocą programu 360WavesPatcher. Tylko po przerobieniu na niższy Wave nie przepuszczaj już obrazu przez ABGX360. Na Wave`y 1 i 2 zostaje activate.iso.
 

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
A skąd to wytrzasnąć i jak to działa?
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Jaką masz wersję przeróbki?

Jak to działa? Przerabiasz obraz na kompie z np. wave 4 na wave 2, nagrywasz, wkładasz najpierw płytkę z activate.iso do Xboxa a później dopiero z grą z wave`m 2 i gra działa ;) Tutaj masz dokładniej wytłumaczone
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Activate ISO? Poszukaj na forum. Polega na żonglerce płyt. Najpierw wrzucasz płytkę z Activate ISO, czekasz chwilę, wyjmujesz, a następnie wkładasz grę na dowolnym Wave.
 

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze mówiąc nie wiem jaka wersja przeróbki, gdyż xbox był kupiony od znajomego, a on też tego nie wiem.

Konsola przerabiana w lutym/marcu 2010r.
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Obyś miał przeróbkę 1.6 albo 1.61 bo z innymi wersjami przeróbek, płytka activate.iso nie działa. W moim poprzednim poście podałem ci link skąd wytrzasnąć tą płytkę.
 

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli w lutym/marcu była przerabiana, to jaka to może być wersja?
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
 

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
O jeszcze, chce zmienic wave4 na wave3 i pojawia się taki o to problem ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Naciskałem tam niżej download data for wave 3 i nic nie daje. O co tutaj chodzi?
 
Sprawdż obraz gry w abgx ( i sprawdż przy okazji jaki gra ma wave ) potem jak wszystko jest OK spaczuj w wavepatcherze . A jaka to gra ? Bo jeśli masz konsolę co odpala gry z wave 3 to może gra ma niższy lub taki sam wave i nie trzeba paczować ??
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Jak ci wyskakuje taki błąd to trzymaj plik:

Wave 3 Files

Wklej ten plik do następującej lokalizacji: (domyślnie) C:\Program Files\360wavespatcher\wavesdata (katalog wavesdata najprawdopodobniej będziesz musiał stworzyć.)
 

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
nhl 2k11, mafia II, nba 2k11.
 

Do góry Bottom