1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana Wave

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dzikrk, Styczeń 21, 2010.

1. dzikrk

dzikrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Gdański
    Witam jeśli patczuję(jak napiszę poprawie włącza się cenzura) grę na przykład z wave 4 na wave 3 to ta gra traci jakąś funkcjonalność czy coś? Zastanawia mnie to co za różnica jest między konkretnymi wave.

2. Lotnik421 Xbox One

3. qatroo

qatroo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Szukaj tematów na ten temat.. nic to nie zmienia to tylko zależy od twojego Ixtreme

4. Dzajniak

Dzajniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W grze nic to nie zmienia i nie wpływa na jej działanie, a różnice między wave to tylko ich 'obsługiwalność' przez wersje przeróbki. Ja mam 1.4 a gram w gry, które oryginalnie mają wave 4.

Wczytywanie...

Poleć forum