1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana windows live id

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lawenda, Listopad 27, 2011.

1. lawenda

lawenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie
    Mam spory problem, mianowicie zmieniłem nazwe swojego gamertag i chcialem takze emaila zmienic. Wybieram na konsoli zarzadzanie kontem > windows live id> zmien windows live id. Zalozylem nowy windows live id na stronie Sign In. Wpisuje najpierw swoj obecny windows live id i haslo potem dane do tego nowego konta wszystko przebiega sprawnie do momentu: Czy chcesz zmienić windows live id to ja naciskam tak, zmien i wyskakuje ze email lub haslo sa nie prawidlowe, sprobuj ponownie. A przeciez po wpisaniu emaila i hasla naciskam zaloguj i nie wyskakuje taki blad tylko gdy naciskam przy ostatnim kroku. W czym problem? Prosze pomozcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lawenda

lawenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Gdzieś już krąży taki temat na forum. Z tego co pamiętam to kazali kolesiowi dzwonić na infolinie MS

Wczytywanie...

Poleć forum