1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana wyglądu orginalnego dashu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Błotny Rumun, Grudzień 25, 2015.

1. Błotny Rumun

Błotny Rumun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich

Mam pytanie odnośnie zmiany wyglądu oryginalnego dasha (nie FSD). Otóż wiem że możliwość wykonania downgrade-u dasha jak ma się rgh2, jednak dotyczyło to dasha 16747 (przynajmniej tak wynika z moich testów). I tu nasuwa mi się parę pytań.:

1.Czy konsola nie zdechnie jak wgram za stary dash (data prod.: 02.2012 docelowy dash: 14719)
    2.Czy są jakieś inne możliwości zmiany wyglądu oryginalnego dasha.

Zależy mi na tym by rozkład funkcji takich jak odtwarzacz muzyki, video itp. był identyczny jak w NXE (nie będę komentować wyglądu nowego intefejsu) a FSD tego mi nie daje.

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. fiera24

fiera24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Jak masz slima to masz około 50 % szans że zdechnie. Nigdy nie aktualizowałem xboxa, ale na PSP kiedy wgrałeś za stary system, to niedziałały niektóre funkcje

4. Błotny Rumun

Błotny Rumun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To się zgadza, że jak wgra się starszy soft to uwala część funkcji. Mi tam na funkcjonalności nie zależy ( live mi niepotrzebny bo mam rgh). Co do
    wgrywania to co prawda jak downgrade się nie uda (odpukać) to zawsze można wgrać soft przez lutowanie kabli pod pc, ale tego chciałbym uniknąć.

5. fiera24

fiera24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Istnieje motyw na F3 przypominający ten z pierwszego NXE

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum