1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana Wygladu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Manek, Styczeń 6, 2010.

1. Manek

Manek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    WITAM

Posiadalem 2 lata temu xboxa 360 kiedys byl troszke inny dashboard
    ale pamietam ze byla mozliwosc zmiany motywu graficznego (okienka z opcjami ktore wyskakuje po nacisnieciu srodkowego przycisku na padzie mam nadzieje ze wiecie o jakie okienko menu mi chodzi dla pewnosci kolor okienka blekitny czcionka biala .Wiec pamietam ze szlo to zmienic np. na motyw drewna itd... bylo tego troszke do wyboru .Teraz nie widze takiej opcji ,wiem ze idzie zmienic motyw graficzny calego dashboardu ale nie o to mi chodzi .
    Napiszcie mi czy sie myle ze nie ma mozliwosci zmiany tego okienka na inny motyw graficzny i czy pamietacie ze kiedys byla taka mozliwosc ? ? ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wolfmaster

Wolfmaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    teraz tez to jest w tym przednajnowszym

4. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    wejdz w zaloguj sie lub jak juz sie zalogowales swoj profil potem w Zmien motyw graficzny i tam masz do wyboru

5. Manek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jonasz1994 ale napisalem wyraznie ze nie chodzi mi o motyw graficzny calego dahboardu tylko o blekitne okienko menu z bialymi napisami

PONIZEJ ZAMIESZCZAM FOTO OKIENKA O KTORE MI DOKLADNIE CHODZI

6. Manek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: