1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana Xbox 360 Jasper na Slim (Corona) - RGH

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Vipek007, Luty 17, 2016.

1. Vipek007

Vipek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3M
    Witam,

Czy jest sens wg Was zmienić konsolę tak jak w tytule?

Swojego Xboxa obecnego mam wyczyszczonego (ręcznie rozebrałem, na nowo naniosłem pasty i wyczysciłem z kurzu) i temperatury stoją na poziomie 45-50 CPU, 65-70 GPU (dobre temperatury wg Was?), ale denerwuje mnie ten charakterystyczny dźwięk wentylatora (takie ciagłe wycie "yyyyyyy") bez względu na obciążenie (kiedyś miałem Falcona i tak samo to brzmiało). Oczywiście mam ustawioną prędkość wentylatorów na Auto. Konsolę chcę zachować na te 10 lat (przynajmniej zamierzam :D) i nie wiem czy się opłaca sprzedawać Jaspera i kupić Coronę. Podejrzewam, że 200 zł by mnie to kosztowało, ale nadal nie wiem czy jest sens. Chciałbym usłyszeć od Was jakieś słowa przemawiające za pozostaniem przy Jasperze, bo sądzę, że on dłużej może wytrzymać.

Co sądzicie? Gra warta świeczki? Nie interesuje mnie wbudowane WiFi czy wygląd.

Dzięki za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Moim zdaniem jaspery są wysoce niezawodne (swojego mam od 2009r). Co do slimów aż tak dużego przekonania nie mam. Sam posiadam jaspera i slima i zazwyczaj korzystam ze slimki głównie z powodu cichszej pracy. Pod tym względem akurat jasper nie jest w stanie przebić slima. Jedyna nadzieja na zbicie głośności to Talismoon Whisper Fan. Niestety dostać go w tych czasach graniczy z cudem.

Wczytywanie...

Poleć forum