1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana zdjęcia awatara.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez eXe909, Kwiecień 18, 2013.

1. eXe909

eXe909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorze <3
    Hej!
    Mam mały problem:
    Zdjęcie awatara zrobiło mi się domyślnie jak kupiłem xboxa. Teraz mam problem ponieważ mój awatar wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciu. Nie wiem jak zrobić kolejne zdjęcie. Załączam zdjęcie jak nie wiecie o co mi chodzi:
    Hej!
    Mam mały problem:
    Zdjęcie awatara zrobiło mi się domyślnie jak kupiłem xboxa. Teraz mam problem ponieważ mój awatar wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciu. Nie wiem jak zrobić kolejne zdjęcie. Załączam zdjęcie jak nie wiecie o co mi chodzi:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbc14d041906c15a.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deadpool

Deadpool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Musisz wejść tam gdzie się edytuje avatara z poziomu konsoli, i tam gdzieś masz. Ostatnio robiłem

1 osoba to lubi.
  4. aaarczi97

aaarczi97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wielkopolska
    tam gdzie masz dostosowywanie avatara, masz opcje obrazek gracza i tam możesz zmienić :)

Wczytywanie...

Poleć forum