1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kosper, Wrzesień 2, 2010.

1. Kosper

Kosper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam X'a przerobionego.. Gram se w Alana itp ale dziś u kolegi włączyłem na jego klocku Liva i mnie to tak zajarało jak w CoD MW2 niszczę innych graczy że postanowiłem zmienić softa (czy co tam) na oryginał kupić zdrapkę i cieszyć się livem ^ ^

lecz mam problem...

Jak zmienić bo nie chcę dawać do serwisu bo pocisną mnie z kasy...

Możecie opisać krok po kroku jak to zrobić??

PROSZĘ O SZYBKĄ ODP

POZDRAWIAM KOSPER!

//HoFi:
    -Zakaz zakładania tematów przez ''Użytkowników'' w dziale dla ''Świeżaków(do 20postów)''

//HoFi:2.Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Są tutoriale jak przerobić napęd gdy masz ixtreme wgrane. stosujesz się do nich dokładnie tylko zamiast wybierać ixtreme wybierzesz oryginalny soft.

4. Kosper

Kosper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyślesz mi tego tutka bo nie chce szukać bo moj net tak wolno chodzi że szybciej wyjdzie X 720 niż ja to zrobie .

Da mi ktoś ODP?

Szukałem tutków i nie znalazłem ;(

//Gryzek Posty skleiłem. Następnym razem używaj opcji "Edytuj" :) Zalecam zapoznać się z regulaminem!

Wczytywanie...

Poleć forum