1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiany co do BAZARU

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sla82, Sierpień 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sla82

sla82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj dostałem warna, bo jako "świeżak" zamieściłem posta w dziale "Dla Swieżaków" dot. chęci zakupu sprzętu. Godziło to w przyklejoną zasadę.

Niemniej jednak, zamieściłem posta "Kupię..." w dziale "dla świżaków" bo nie mogłem zamieścić posta w dziale GIEŁDA z uwagi na zbyt mała liczbę postów!!!

Rozumiem, że mam kilka postów, ale czy to od razu dyskryminuje mnie od zamieszczania tematów w dziale GIEŁDA???

Warny, które dajecie są bezzasadne - czy lepiej zaśmiecać forum niepotrzebnymi postami, żeby tylko wyrobić normę kilkunastu postów??

Dzaił GIELDA powinien być ogólnie dostępny i bez ograniczeń

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie dział giełda powinien być jeszcze bardziej zamknięty jest za dużo oszustów a sam prosiłem kiedyś od warny za pisanie w dziale Świeżaków takich postów więc możesz po części mi podziękować.

4. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Jeżeli ktoś ma oszukać to oszuka tak czy siak, tylko że będzie wcześniej musiał nabić 20 (często bezsensownych) postów. Więc dla niego to tylko kwestia czasu.
    Nie mniej jednak sam dział Giełda - Kupię mógłby być otwarty dla nowych użytkowników, bo wtedy taki user raczej nie ma możliwości oszukania nas. Jeżeli coś chce kupić to bardzo chętnie, płaci to dostaje, nie płaci to nie ma transakcji. Zresztą jest napisane żeby wszystko odbywało się poprzez Allegro np.
    Po za tym słusznie Altres, działy Sprzedam i Zamienię mogły by być bardziej zamknięte, dajmy na to dla ludzi z minimum 50, 60 postami i jakimś stażem na forum np minimum 3 miesięcznym. Chociaż nie wiem czy poprawiło by to bezpieczeństwo handlu, bo i tak przeważnie każdy robi to poprzez Allegro więc wtedy ryzyko odpowiednio maleje.

sla82 - napisz co chcesz kupić w swojej sygnaturce, na razie jedyne dla Ciebie wyjście.

5. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Dostosuj się do regulaminu, nie podoba Ci się to zmień forum.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum