1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiany w 2K Czech – zamknięcie oddziału w Pradze. Mafia III leci do USA?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Styczeń 10, 2014.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Firma 2K Games zdecydowała się zamknąć oddział studia 2K Czech w Pradze. Część pracowników została przeniesiona do biura w Brnie, a inni (ponoć 10 czołowych deweloperów) do Novato w stanie Kalifornia. Niestety nie obyło się też bez zwolnień. W oświadczeniu dla serwisu Eurogamer przedstawiciele 2K UK napisali:

Początkowo informację o reorganizacji w studiu podał serwis Eurogamer Czech, a 2K Games potwierdziło pogłoski, wysyłając powyższy komunikat. Te same źródła jakiś czas temu utrzymywały, że w produkcji znajduje się Mafia III, tworzona z myślią o konsolach nowej generacji – ponoć miała być nawet tytułem startowym PlayStation 4 i Xboksa One. Gra miałaby powstawać właśnie w praskim oddziale studia 2K Czech. Wygląda więc na to, że z jakiegoś powodu prace nad Mafią III przeniesiono do USA. Czyżby czeskie studio nie radziło sobie zbyt dobrze ze swoim zadaniem?

Niestety oficjalnych doniesień na temat kontynuacji gangsterskiej serii wciąż brak. Jeśli twórcy Mafii III faktycznie mają z nią trudności, to mało prawdopodobne byśmy w najbliższym czasie usłyszeli coś o grze.​

Źródło: Zmiany w 2K Czech – zamknięcie oddziału w Pradze. Mafia III leci do USA? | GRY-Online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. deloppl

deloppl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Niech się z tą Mafią śpieszą bo nie mogę się doczekać (dwójeczka jedna z najlepszych gier jakie przeszedłem :>)

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja również czekam na trzecią część - dwójka była mega, mam nadzieję, że trójka będzie jeszcze lepsza.

1 osoba to lubi.
  5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Spokojnie nie derwujcie sie :D gra napewno powstanie :D i oby była jeszcze lepsza od 2 :D to biore w ciemno :D

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe oby Mafia III była tak samo epicka jak GTA V. Bo jakby nie patrzeć kiedyś właśnie Mafia była głównym konkurentem dla GTA :).

1 osoba to lubi.
  7. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Jak to możliwe ze firma robiąca tak dobre gry moze się sypac?
    Mafia - jedna z najlepszych serii jakie mogly wyjsc,jedynka równie dobra co Vice City i III,dwójka lepsza od GTA 4,trójka ma cięzkiego konkurenta,ale zanim wyjdzie to piątka juz stanieje,opatrzy się i znuży lekko. Moja najbardziej oczekiwana gra,obok niestety co nigdy chyba nie wyjdzie STALKERA 2

8. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie przesadzajcie z mafia 2 nie bylo taka strasznie zajefajna, na xboxie slaba optymalizacja przycinala, troche nudna bo ciagle trzebabylo jezdzic. Fajna fabula i grafika ladna tyle w temacie. .

9. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A co kogo obchodzi wersji na słabą konsole jakimi są X360 i ps3, na PC wyglądała miodnie do tego całkiem dobry klimat i nie taka zła fabułą choć z słabym zakończeniem, największy minus mają u mnie z tymi DLC, totalna porażka. Czekam również z wami na M3 oby nie zrobili z niej exa na konsole a będzie fajnie.

10. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Damn, Mafia to moja ulubioną seria
    1 to klasyka, klimat lat 30 bodajże, byl niezapomniany

2 równiez mnie nie zawiodła :)
    W 3 na 100% będe juz pocinal na Next genie, ciekawe jaką epokę wybiorą (dekadę)

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum