1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiany w Project Spark - tworzenie gier całkowicie za darmo; koniec przygody Conkera

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 29, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dawno nie pisaliśmy o Project Spark (ostatnio w kontekście nowej przygody Conkera). Wreszcie jest dobra okazja, by wspomnieć o tej "kreatywnej platformie" dostępnej na XONE i PC. Microsoft zdecydował się bowiem udostępniać swój projekt za darmo dla wszystkich zainteresowanych.

Już 5 października doczekamy się jak dotąd najważniejszej aktualizacji w historii Project Spark. Okazuje się, że oprócz znaczących zmian w wielu elementach tej produkcji doczekamy się również odwrotu od modelu pobierania opłat za możliwość stania się twórcą w ramach tej platformy. Co to oznacza? Zawartość, która była wcześniej dostępna po uiszczeniu opłaty zostanie odblokowana dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych opłat. Wszystko po to, by do przedsięwzięcia przyłączyło się więcej graczy, którzy sami staliby się twórcami.

Microsoft podał, że Project Spark jest czymś w rodzaju inkubatora pomysłów i wizji artystycznych. Codziennie wg wydawcy na platformie dodawanych jest 300-400 nowych gier. Firma nadal ma zamiar wspierać ich twórców, pomimo przejścia na model free-to-play.

Wszystkie osoby, które zakupiły cyfrową zawartość lub kupiły dysk w sklepie po 27 lipca 2015 r. otrzymają zwrot pieniędzy do wykorzystania w Microsoft Store.

Firma podała przy okazji, że nie zamierza kontynuować epizodów związanych z Conkerem. "Jeśli chcecie kontynuować Conker's Big Reunion możecie śmiało zrobić to sami - nie możemy się doczekać, co wymyślicie!".

W aktualizacji, która trafi do graczy 5 październka otrzymamy takie nowości, jak poniżej. To już ostatni patch do Project Spark.

- Zwiększenie limitu budowania podłoża o 2 razy.
    - Zwiększenie limitu ilości obiektów scenografii o 500.
    - Dodanie ponad 200 nowych modeli, m.in. smoka.
    - Usunięcie targowiska Project Spark.
    - Usunięcie Project Spark Tour i Treasure Trove.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Nie jestem fanem takich gier, ale + za usunięcie tego nieporozumienia w grach.

4. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    A nie było to od początku free to play? Czy chodzi o to że teraz jest całkiem free?

5. Fabiosek1

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Było tylko w połowie. Było "targowisko" i elementy do pobrania tam, które były za kasę lub dużą liczbę tej wirtualnej kasy w grze.

6. MatGlo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    A teraz jak jest? Bo z deczka się pogubiłem. Jak grałem w to raz to pamietam ze bylo tak ze część rzeczy za darmo a część z kase czyli typowe free to play. Z innej beczki- jest to już po polsku? Bo własnie brak polskiego zniechecil mnie do gry.

7. Fabiosek1

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Jest po polsku nawet z dubbem PL. Teraz usunęli wszystko za kasę z tego co wiem i można nabyć już łatwiej.

8. MatGlo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    O skoro jest po polsku i calkiem za darmo to ponowie grę, może mi przypadnie bardziej do gustu.

9. macko1985

macko1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie niestety gra jest w całości po angielsku. Ktoś wie jak zmienić język? Region i język mam na PL.

10. MatGlo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Moze zainstaluj na nowo? Ja kiedys mialem zainstalowane i byl angielski a jak sie tu dowiedzialem ze juz jest polski to instalowalem na nowo bo go wywaliłem wczesniej i faktycznie mam pl

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

11. macko1985

macko1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale nadal masz polską wersję? Dziwne. Trochę poszukałem na temat polskiej wersji tej gry i okazało się, ze po przejściu na darmowy model dystrybucji gra stała się jednojęzykowa. Teraz jest tylko englisz, pozostałe języki poszły do kosza, nie tylko polski :-(

http://forums.projectspark.com/yaf_postst164359_And-today-it-s-goodbye.aspx

12. MatGlo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Teraz mam niezainstalowane, ale skoro tak sytuacja wyglada to napewno mam bez polskiego.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum