1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmienilem dysk na nowy i stracilem avatar czemu??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tomciopaluch222, Listopad 23, 2011.

1. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam..kupilem dzis nowy dysk... i po wlozeniu nowego dysku do konsoli wszystko jest tak jak bylo zawsze tylko nie mam swojego avatara.. Postac mojego avatara jest cala biala ( ale na chmurce pokazuje sie tekst jaki jej przypisalem=) da sie to jakos naprawic?? co musze skopiowac ze starego dysku zeby miec swoj avatar..na neta nie wchodze bo nie chce cichej aktualizacji..dzieki za opowiedzi.pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Wgraj aktualizacje z pendrive.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

4. tomciopaluch222

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kamilek napisz mi tu albo na gg jaki numer tej aktualizacji musze wgrac i czy nie bedzie zadnych problemow jak ja wgram..dzieki.pzdr

5. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    A to nie trzeba przypadkiem ze starego dysku przerzucić najpierw profilu na pendrive i później na nowy dysk? Tak mi się wydaje, że w profil oraz avawar zapisywany jest na dysku.

6. tomciopaluch222

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    profil przegralem odrazu i avatar nie idzie w parez z profilem...

7. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Nie gadajcie glupot. Wystarczy ze sciagniesz ze strony microsoftu dasha 13604 i wrzucisz na pendrive i wgrasz.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

8. Mateusz002000

Mateusz002000 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zachodniopmorskie
    Jak chcesz mieć tego dasha co masz (np.: 13599) to zrób tak:
    Pobierz aktualizację takiego dasha jak masz (np.: dash 13599 to aktualizacja 13599), na pustego pendrive wgraj folder "$systemupdate" lub "$$ystemupdate" (bez cudzysłowie). Podłącz do konsoli, uruchom Xbox 360 i zainstaluj aktualizację. Jak nie chcesz wgrywać na pendrive to nagraj na CD. Ja tak robiłem, mając JTAG i działa.

Wczytywanie...

Poleć forum