1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zmieniłem nazwę polish.xex na default.xex i przestał mi się uruchamiać FSD 3.0 rev775

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rosebowl, Kwiecień 20, 2014.

1. Rosebowl

Rosebowl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ludzie mam ogromny problem, przerzuciłem skórki i plik polish.xex z tematu: http://xboxforum.pl/oprogramowanie-198/fsd-3-0-rev775-pl-pelne-spolszczenie-174475/
    do HDD/FSD i zmieniłem mu nazwę na default.xex i teraz nie odpala mi się FSD tylko ten dashboard i nie mogę za cholerę wejść już do FSD :-( Co robić?! jestem zielony...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Edytuj plik launch.ini i zmień w linijce default na odpowiednią nazwę
    lub ustaw ścieżkę w dashlaunch'u.

4. Rosebowl

Rosebowl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak mogę go edytować skoro uruchamia mi się tylko ten dashboard? Sorry, ale jestem zielony :-(

EDIT:

właśnie nie mam dostępu do menedżeru plików bo bym zmienił znowu nazwę normalnie... a tak uruchamia mi się tylko dashboard ten główny

Edytuj swoje posty, nast razem warn - #Jabar

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No widać :D

Pobierz sobie xexmenu.iso i wypal na płytkę, może być cd-r . z tego menagera plików odpalisz dashlaunch'a lub skopiujesz plik launch.ini np. na pena i na PC zedytujesz.

6. Rosebowl

Rosebowl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    poradziłem sobie inaczej, dałem w horizonie jako demo xexmenu i w dashboardzie odpaliłem xexmenu a potem odpaliłem już FSD i w FSD znowu zmieniłem nazwę na polish.xex UFFF!! ale za to kiedy włączam konsolę od nowa (po wyłączeniu) to loguje mi się stara skórka AYR z v 1.0 i muszę przełączać ciągle skórkę, a w launch ini zobaczyłem, że mam tak:
    [QuickLaunchButtons]
    BUT_X = Hdd:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\C0DE99990F586558
    Default = Hdd:\FSD\Polish.xex

Czyli teraz jest już polish.xex - tyle, że jak mówię, ciągle po wyłączeniu konsoli wrzuca mi starą skórkę AYR

Wczytywanie...

Poleć forum