1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmieniona ikona ISO

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marek19744, Październik 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek19744

marek19744 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam

mam zmieniony widok ikony pliku Iso, który powinien być widokiem standardowo płyty, natomiast u mnie plik iso wygląda zupełnie inaczej- dlaczego? chodzi mi o widok ikony iso, zamieszczam zdjęcia.
    Po ściągnięciu pliku nie rusza nagrywanie w img burn, czy przyczyną może być zmieniony obraz ikony iso?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie ma znaczenia. W opcjach folderów można przypisywać rozszerzenia do domyślnych aplikacji. Przy nagrywaniu wybierasz dvd, nie iso.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum