1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmienna prędkość pobierania plików

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez simek573, Listopad 6, 2012.

1. simek573

simek573 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    opolskie
    Witam, mam problem z prędkością pobierania gry. Gra non stop nie przekracza prędkości 15 kb/s czasami w pewnych momentach dojdzie do 100 kb/s ale zaraz spada nawet do 1 kb/s i tak się utrzymuje przez długi czas, kiedyś ściągałem normalnie nigdy takiego czegoś nie miałem teraz zaczęło mi się takie coś pojawiać.. Prędkość wysyłania jest nawet większa od pobierania. Internet mam z tp livebox, dzielę na 2 kompy, internet to 2 mb/s. Jeśli ktoś będzie potrzebował screen'ów z speedtestu czy z utorrent to mogę oczywiście zrobić.

Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem. Proszę o pomoc, bo bardzo zależy mi na tej grze..

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Włacz kreator ustawien w utorencie i zobacz czyt porty masz otwarte:biggrin:

4. simek573

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    opolskie
    Port mam niestety zamknięty :culpability:

Ale jak dałem 'uruchom test' po zakończeniu zaczęło nagle ściągać nawet 200 kb/s :D
    Niestety moje zadowolenie nie trwało długo, po 5 minutach wróciło do 5 kb/s -,-
    Potem zacząłem się bawić w inne lokalizacje dałem Paryż to w końcu znalazło dobre łącze ale dalej ściąga to cholerne 3 kb/s
    tutaj screen: http://screenshooter.net/8590012/khefjlh

5. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może strasznie mało osób seeduje...

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    porty otwórz jak to zrobic poczytaj w google:congratulatory:

7. kjapej007

kjapej007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ściągnij jDownloader zarejestruj się na darkwarez i wykup konto jakieś na allegro mi ściąga przy łączy 15mb/s około 2mb na sekunde ale nie dochodzi mniej jak 1,6
    film w HD na 720p mam do 15 minut więc opłaca się

8. simek573

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    opolskie
  9. TakenAway

TakenAway Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak właśnie działają ******** ;d Speed pobierania zależy od ilości seederów. Tak jak ktoś wyżej pisał, kup na jakimś hostingu konto premium i pobieraj przy pomocy jakiegoś download managera.

Wczytywanie...

Poleć forum