1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmieny adres IP

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kielkozaur, Listopad 16, 2015.

1. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Po aktualizacji występuje u mnie problem z siecią. Mianowicie po ponownym uruchomieniu nie bierze IP które ja mu ustaliłem tylko z DHCP i za cholere nie mogę mu zmienić. Rzecz jasna konsola jest połączona lan'em.

Oczywiście do konsoli przypisałem, że chce tam stały IP na XO jeżeli ktoś by sugerował, że z routerem jest problem.

Ma ktoś jakieś obejście?

2. Lotnik421 Xbox One

3. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    na konsoli? Nie ma takiej opcji. Chyba, ze mowisz o wpisywamiu reczny ip, to i tak nie pomaga bo wraca do dhcp. Zas jesli chodzi o router to dodalem wyjatek dla tego adresu by nie wylaczac dhcp.

Wyłączyłem nawet dhcp i nie trybi. Z tego co zauważyłem to ogólnie zapamiętuje adres który mu wpisuje, zaś po podłączeniu do routera aktualizuje sobie na jakiś z całkiem innej puli którą ustawiłem. (przy włączonym dhcp)

19.11.
    problem rozwiazany, pomoglo jedynie ustawienia fabryczne. Nawet MS nie potrafilo pomoc. :(

Ostatnia edycja: Listopad 20, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum