1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmniejszenie fps w filmikach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez QurChuck, Styczeń 6, 2010.

1. QurChuck

QurChuck Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Poznania
    W filmikach na enginie gry fps czasem spada mi do około 16. Na szczęście grając nie mam tego problemu. Można temu jakoś zaradzić?

Dash mam chyba najnowszy 8 coś tam, a x to zephyr arcade z dyskiem (oczywiście gram z twardziela a nie z płytki)

2. Lotnik421 Xbox One

3. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja mialem dwa razy w dwoch grach takie dziwne objawy ze podczas gry mi fps tak spadal ze sie nie dalo grac , trzeba bylo restart xboxa i potem juz ok, swoja droga gdzie sprawdzasz fps gry ?

4. QurChuck

QurChuck Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Poznania
    napisałem około czyli na oko ;) mam doświadczenie, niedawno byłem u kumpla parę dni i grałem w wowa na 12-14fps, w niektórych momentach filmiki się przycinają podobnie do tego właśnie odświeżania. Sama granica płynnej animacji to 25fps

Wczytywanie...

Poleć forum