1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmniejszenie prędkości liteo 124b

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez max.872, Luty 22, 2012.

1. max.872

max.872 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od dwóch dni poszkuje najlepszego oprogramowania i ustawień do mojego ihasa 124b jednak jest tyle wątków i rodzai softów że już nie potrafie sie odnaleźć. Mam xboxa i nagrywarke od niedawna wiec nie znam sie na tym za dobrze. Po wczytaniu sie w temat i wgraniu oprogramowania niestety wszystkie moje wypalone płyty poszły do kosza. Może i nie nagrywam na najlepszych bo są to Platinumy ale nikt mi nie wmówi ze to ich wina, bo wypalałem na nich zwyklymi nagrywarkami i chodziły a po zmianie softu w liteonie żadnej już nie potrafie odpalić. Najlepiej byłoby jakby ktoś po prostu na głównym forum dał temat stały żeby sie rzucały w oczy "Przerobienie nagrywarki ihas od poczatku do końca", z ustawieniami podczas wgrywania softu, zmianą prędkości nagrywania oraz ustawieniami w imburnie tak aby dało rade wypalać. Aktualnie mam problem ze mniejszeniem prędkości ponieważ ktoś usunął Tutorial http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btutorial%5Dixtreme-lite-touch-max-ihas-124b-624b-ixtreme-burner-max-fw-mediacodespeededit-106345.html#post852459

Dlaczego o to prosze? no właśnie przez fakt ze po paru dniach przegladania forum, natrafiłem na mnóstwo niedziałajacych linków z softami, sterta informacji która zamieszała mi w głowie i żałuje że przerobiłem ta nagrywarke bo szkoda kasy za zniszczone płyty. I nie piszcie mi nawet "użyj wyszukiwarki" Bo nie da rady znaleźć dobrego tematu od początku do końca, zawsze czegoś brakuje (jak jest opis upgradu, to link z softem nie działa, jak jest soft to nie moge zmniejszyc predkości, a jak jest opis i soft to znowu coś nie tak z ustawieniami) a potem jest wielka lipa Juz mialem nawet oprogramowanie wgrane pod moje plyty i ladnie palilo x2,4 ale co z tego jak wyskakiwal komunikat o "przetarciu szmatką" No i na koniec nie potrzebuje komentarzy o treści " kup sobie verbatimy" jak nie masz w kokretnego pomysłu na pomoc to nie zaśmiecaj tego tematu i forum, wystarczy ze ja jestem zdesperowany i to teraz czynie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. roman988

roman988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dołączam się do wątku mam podobny problem a mianowicie:
    -Mam konsole Xbox360 Slim 250gb LT 3.0 (jeżeli wierzyć gościowi co ja przerobił)
    -Wypalam obraz(w tym przypadku Assassin's Creed: Revelations przepuszczony przez abx360 1.0.6) tez na platinumach (MBIPG101-R12-00). Płyta wypalona pomyślnie, weryfikacja pomyślna (abx360 i imgburn na ustawieniach z tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-f31/%5Btutorial%5D-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-a-120365.html dodatkowo ustawienia w eeprom: SB: on FHT: on OSW: off OHT: on bez OPC prędkość 2,4x nagrywarka ihas124-->524 z FW pod te platinumy).
    Próbowałem wcześniej NFS:The Run na różnych ustawieniach w eeprom z OPC i bez, 8 płytek do kosza.

Zarówno w AC:R jak i wszystkich przypadkach NFS:TR wywala w xboxie komunikat o przetarciu ściereczką.

Narazie nie mam możliwości nagrania na verbatimach jak przyjdą na pewno spróbuje.
    Gry XGD2 nagrywają się bez problemu i instalują na dysku (gta4, MK, PoP, Dante Inferno,AC) na każdym rodzaju płyt DVD+R DL miałem nawet takie wyprodukowane dla tesco.

Mam jeszcze 2 pytania:
    1- odnośnie abx360 1.0.6 jak przepuszczam przez niego gry XGD2 to one będą tylko chodzić na LT3.0 czy pójdą tez na LT2.0 (chce się upewnić ze mam 3.0 w konsolce. Jak nie to do serwisu i WPRDL dla sprzedawcy)

2-Czy jak nie chce grac online to mogę wypalać kopie XGD3 prędkością 4x czy 2,4x musi być.

Mój FW do ihas524 pod platinum (MBIPG101-R12-00) moze jakiemus znachorowi sie przyda go oblukac lub przetestować:
    Platinum (MBIPG101-R12-00)

Do kolegi UP tu jest tutek jak zmienić prędkość przez MediaCodeSpeedEdit: http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/ixtreme-burner-max-firmwares-juz-jest-105953-28.html#post851077

Jakość AC:R

Log przepuszczony przez abx360 AC:R z płyty po nagraniu wygląda dobrze żadnych zółtych czy czerwonych napisów same zielone.

4. max.872

max.872 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko u mnie działa jak trzeba, ustawiłem tak jak kolega powyżej i zarówno na Platiniumach i Omegach gry GD3 smigają. Nagrywanie x2,4 dziala bez problemu. Problem z "przecieraniem plyty" wystąpił u mnie jak miałem gre nagraną na lt3.0 a konsole przerobiną pod lt2.0. Po zmianie obrazu na lt2 wg poradnika gra śmiga aż miło:)

Wczytywanie...

Poleć forum