1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmniejszenie rozmiaru dysku/partycjonowanie w Xbox 360 RGH

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ciakoko, Lipiec 5, 2016.

1. ciakoko

ciakoko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wszystkich!

Posiadam dysk 2,5" 1TB, chcę go z powrotem używać w mojej starej X zabawce.
    Problemem jest to, że gdy go włożę do kieszeni Xbox'a i chcę go sformatować to nie mogę podzielić go na partycję a formatuje mi od razu cały dysk i stawia na nim partycje przez co nie mogę go używać np. do zgrywania filmów pod PC ponieważ system nie widzi dysku.

Czy jest jakiś sposób aby ów dysk podzielić tak aby np. dla Xbox'a było przydzielone 200GB?

Proszę pomóżcie bo nie chcę kupować specjalnie kolejnego dysku a chciałem sobie pograć w Forze Horizon z dodatkami a bez dysku wewnętrznego ich nie wrzucę.

Wczytywanie...

Poleć forum