1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znakomite wyniki Microsoftu; firma podaje wysokość sprzedaży Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft ujawniło właśnie swoje wyniki finansowe za ostatni kwartał 2013 roku. Amerykański gigant może mówić o wielkim sukcesie. Dochody firmy wyniosły 24 miliardy dolarów, a zysk netto 6,5 mld dolarów. Firma podała również, ile konsol sprzedała w tym okresie.

Microsoft pochwaliło się wynikami wygenerowanymi w ostatnim kwartale 2013 roku. Zysk netto za ten okres wyniósł aż 6,5 mld dolarów. Na znakomity wynik złożyła się m.in. dobra sprzedaż systemu operacyjnego Windows, a także popularność Xbox One oraz Xbox 360. Wg właśnie przedstawionych danych nowa konsola giganta z Redmond rozeszła się w ilości 3,9 mln sztuk. Xbox 360 również cały czas cieszy się dużą popularnością. Microsoft zgłosiło w raporcie finansowym, że sprzedało się 3,5 mln egzemplarzy X360.

W okresie ostatnich 6 miesięcy 2013 roku Microsoft zgłosił dochód w wysokości 43 milardów dolarów i zysk netto w wysokości 11,8 mld dolarów. W tym samym okresie 2012 roku firma chwaliła się zyskiem 10,8 mld dolarów. Można tylko pogratulować Microsoftowi, że nawet w momencie wprowadzania na rynek nowej konsoli (z czym wiążą się dodatkowe koszty), firma potrafi znacznie poszerzać swoje zyski.

Wszystkie szczegółowe informacje i liczby znajdziecie w raporcie finansowym Microsoftu.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    I gdzie ci szczekacze którzy twierdzili, że Xbox się nie sprzeda? Premiera tylko w 13 krajach, 100euro wyższa cena, gorsza specyfikacja, hejt jakiego żaden sprzęt jeszcze nie miał, a konsola schodzi jak ciepłe bułeczki.

4. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    I gdzie ta porażka Microsoftu? Niby tyle hejtu na nowego Xboxa, ale hajsy i tak sie - jak widać - zgadzają. To doskonały przykład na to, że Polska jest raczej mało znaczacym rynkiem dla takich gigantów jak M$. Smutne, ale Nasze niezadowolenie z polityki amerykanów nie ma żadnego znaczenia. To dobry moment, żeby uświadomić trollom i hejterom, że krzyczenie na lewo i prawo jaki to xbox one jest "ch*jowy", dodatkowo niczego nie argumentując, jest bezcelowe.

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czemu się tu dziwić, że Microsoft olewa nasz rynek, skoro praktycznie co druga osoba panoszy się z jakimś syfem typu RGH czy LT. I jeszcze tacy prują się do M$ czemu nas olewają. Hipokryzja pełną gębą.

6. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Krzykacze nie są grupą reprezentatywną i nigdy nie byli. Hejt na telewizje NC+ dość medialny miał położyć spółkę na łopatki, jak się okazuje maja się bardzo dobrze. Kto miał kupić konsole to kupił.

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    1 osoba to lubi.
  8. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiadomo ze do sklepów. VGChartz pokazuje sprzedaż na poziomie 3.2 mln

9. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Masz 100% RACJI !!!
    Ja kupię XO tylko i wyłącznie jak wyjdzie jakieś LT
    Skoro MS olewa POLSKĘ to ja ich także - jak to mówią kij ma dwa końce i wcale nie muszę tym bardziej z tego powodu wchodzić w du...sko MS że wypuścił XO.
    Możesz mnie ganić itp. ale nie dam złotówki za ten chłam, zresztą odnosi się to także PS4.... :adoration:
    Czekałem tyle na te nextgeny i nie po to bym grał teraz w zaniżonej rozdzielczości, mniejszą ilością detali itp... zarówno Sony jak i MS mogą se je włożyć głęboko w d.....

Pewnie zaraz mnie zlinczują ale co mi tam....

10. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    To jest sprzedasz do sklepów, a ile trafiło z tego do użytkowników to nie wiadomo, być może większa część leży na pułkach.

11. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Krzykacze jak widać nie poddają się. Za wszelką cenę starają dowieść swojej racji. A piraci powinni iść do więzienia...

12. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A pirać se ile chcesz człowieku, twoja sprawa, ale nie obnoś się z tym jakby to było coś dobrego. Zaraz ci głowa eksploduje z tej dumy.

13. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Po prostu żal Ci du... ściska że innych stać na next gena i na gry a Ciebie nie, powodzenia idź grać na Pegasusa :)

1 osoba to lubi.
  14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe "krzykacze" spoko :D. Jak M$ chciał wprowadzić swoją politykę (z której się wycofał bo Sony obrobiło by mu pupę) to jakoś nie było obrońców M$. A teraz nagle tyle obrońców bo rzekomo dobrze się sprzedaje? =)

Panowie z M$ liczę pewnie teraz na jakieś słowa "uznania" od Sony. Przecież ostatnio tak ładnie im dope obrabiali wychwalając ich dzieła.

15. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Tyle że ten news jest całkowicie bez sensu a Wy już się pienicie i obrastacie w piórka. To jest ZYSK CAŁKOWITY. A nawet wyodrębniając z tego sam dochód przyniesiony z odsprzedania xbox one do sklepów to i tak jest to połowa tego co SONY już zjadło na śniadanie i to nie wliczając konsol już zamówionych oraz tych na które czekają setki tysięcy ludzi pod sklepami. Także no offence, ale w dalszym ciągu ja to widzę jako porażkę (nie sprzętową, a porażkę zakłamanej firmy).

16. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    i żebym nie musiał powiedzieć "a nie mówiłem"?

17. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Od powstania Microsoftu ludzie wróżą im porażkę a co najwyżej mogą im buty czyścić. MS wie jak zarabiać kasę i robi to bardzo dobrze i inne firmy mogą tylko podziwiać, a o upadek to ja bym się nie martwił, skieruj wzrok lepiej na Sony bo to ta firma ma problemy finansowe. A poza tym to ja Cię tutaj wcześniej nawet nie widziałem, kupiłeś PS4 i nagle nienawiść do MS? Yoshida wam nieźle mózgi pierze.

PS. Zysk netto wyniósł 6.5mld, to jest twoim zdaniem droga do upadku? Nie jedna firma wiele by dała za takie "upadki"...

18. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    1. To że jesteś ślepy to akurat nie moja wina bo akurat postów na tym forum mam więcej od Ciebie Rysiu Misiu.
    2. I gdzie ja napisałem że MS upadnie? Bo jakoś nie bardzo widzę. Ciekawią mnie Twoje teorie także rozwiń swoją myśl bo być może widzisz więcej od innych - ot, taki NEO z Matrixa.
    3. MS nienawidzę odkąd mnie okłamało przy kupnie xboxa360, ale ten temat poruszany był miliony razy więc kolejny jest zbędny.
    4. MS umie zarabiać kasę tak samo jak apple - na patentach. Głównym zastrzykiem dla MS nie są jakieś badziewiackie gierki czy telefony a system operacyjny. To z niego właśnie MS zbudowało swoje imperium i tego nikt mu nie odbierze.
    5. Kupiłem PS4 po tym jak grałem z innymi testerami na OBU KONSOLACH - ale o tym również już pisałem. Wybrałem (wg. mnie) lepszą i na pewno bardziej przyjazną.

19. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    PS4 miałem w dniu premiery... Ty miałeś ??!
    Owszem sprzedałem ale nie dla tego że brakuje mi na chleb tylko dla tego że za chłam nie mam zamiaru bulić 2k, nie mówiąc już o badziewiu MS który notabene jest większym bublem za jeszcze większe pieniądze !
    Kilka lat wstecz mimo iż miałem X360 z LT to miałem także PS3 i ok 60 ORYGINAŁÓW !!! - tak kolego dobrze czytasz ok. SZEŚĆDZIESIĘCIU i to nie jakieś koksy tylko same nowości i hity za które płaciłem po średnio 200zł za sztukę - więc nie mów mi że mnie nie stać bo płakać mi się zachciewa....
    Lubię półkę pełną gier (oryginalnych) bo ładnie to wygląda i jestem za oryginalnymi grami, programami ale w granicach rozsądku... - czyli coś za coś (ja płacę dużą kasę ale w zamian wymagam dużej jakości itp.).
    A niestety ta edycja nextgenów nie wnosi nic poza miernej jakości hardwarem i ceną 250zł za grę która nie dość że nie trzyma dzisiejszych standardów (większość gier nawet nie jest w rozdzielczości FULL-HD) to na dodatek ma obniżoną jakość grafiki (textury, antyaliasing itp. na max. medium).
    I za taki sprzęt mam płacić i nabijać kasę producentowi ?!? SORY ale mam rozum i wybrałem inną platformę, i nabijam kasę teraz innym producentom którzy w zamian dają przynajmniej to za co płacę (mocny hardware i jakość)....
    Pozdrawiam zbulwersowanych i nie komentuję więcej w tym temacie by Wam serducho nie pękło....

20. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    A żeś się rozpisał :p

21. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Abstra***ąc od tego czyje jest teraz na wierzchu to niezmiennie do śmiechu doprowadza mnie dziecinnie naiwne przekonanie co niektórych o tym, że Microsoft jest zły i chodzi mu o pieniądze a Sony jest dobre i robi konsole pro publico bono. Towar jest wart tyle ile jest ktoś za niego gotów zapłacić. Jedni wolą wydać kasę na kino, inni przepić w knajpie. Każdy (prawie) na swoje pieniądze pracuje i wydaje je potem jak chce.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum