1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znalezienie odpowiedniego zasilacza

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kopytkooo, Luty 26, 2013.

1. kopytkooo

kopytkooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej - dostałem xboxa, niestety bez zasilacza. Z tego co mi wiadomo, wynika, że jest 5 modeli xboxa i każdy z modeli potrzebuje innego zasilacza, a ja sam nie mogę dojść który posiadam. Mój został zakupiony około 4-5 lat temu, posiada HDMI, brak wbudowanego wifi, napęd koloru srebrnego (wspominam o tym, bo xbox który mam w domu ma napęd biały jak reszta obudowy), nie jest to slim :p Pomoże ktoś znaleźć odpowiedni zasilacz? Nie chciałbym spalić konsoli podpinając zły

2 zdjęcia tyłu konsoli, te cyfry pewnie coś znaczą :p - http://imgur.com/Bhki4WW,GRsHXbY

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia: