Znamy cenę new xbox w Polsce :)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Tommy47

Użytkownik
Użytkownik
słyszałem, że ma być jakaś tańsza wersja nowego XBOXa, coś a la Arcade. czy to prawda? a jeśli tak, to za ile mniej więcej będzie i co ma w środku? z góry dzięki
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Tommy o czymś takim mowy nawet nie było ;)
 

IamDJfromHell

Użytkownik
Użytkownik
Czym ten nowy Xbox różni się od tego starego oprócz wagą , wielkością itp ? .
Ma jakieś lepsze wnętrzności ? . Widziałem ,że tylko różni się dyskiem 250 GB ... i to tylko tyle ?
 

marekpl

Użytkownik
Użytkownik
posiada jeszcze wbudowane wi-fi i dodatkowe zasilanie dla Natala&kinecta ;]

P.S: osobiście wolałem nazwę Natal ;]
 

IamDJfromHell

Użytkownik
Użytkownik
Ale ma jakąś lepszą grafikę ?
Lepszy Procek ? ...czy po prostu wszystko to same co w Elitkach + jakieś tam małe dodatki ?
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ale ma jakąś lepszą grafikę ?
Lepszy Procek ? ...czy po prostu wszystko to same co w Elitkach + jakieś tam małe dodatki ?
CPU i GPU scalone w jeden układ w procesie technologicznym 45nm :)
Do tego wydajniejsze chłodzenie i cichsza praca :D

 

IamDJfromHell

Użytkownik
Użytkownik
Zobaczę w wakacje po ile śmiga w Wielkiej Brytanii ;) bo kupiłem 2 miechy temu Elitke i zobaczę co ciekawego mi zaproponują ;)
 

kreciolboss

Użytkownik
Użytkownik
są może lepsze zdjęcia wnętrza nowego x360 ?
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem jaki ma napęd i jak to będzie wyglądać z przeróbką.
 

eXotic

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem jaki ma napęd i jak to będzie wyglądać z przeróbką.
Nie będzie możliwości przeróbki.
 

raflooldz

Banned
bo ktoś kto czyta i nie zrozumie rozpowiada tego typu plotki. Xbox slim jak najbardziej godny polecenia dla tych, którzy nie kupili jeszcze xboksa lub chcą wymienić na nowszy model.
a na jakiej niby podstawie to piszesz?

polecasz coś czego nie widziałeś na oczy, ani nie zostało jeszcze przetestowane, jak wyszedł pierwszy awaryjny 360, też go polecałeś wszystkim posiadaczom xboxa starego?

Ty właśnie plotki rozsiewasz, bo tak na prawde nic nie wiemy jeszcze o slimie.



Ciekaw jestem jaki ma napęd i jak to będzie wyglądać z przeróbką.

oby nie :D
 

supermegazord

Użytkownik
Użytkownik
są może lepsze zdjęcia wnętrza nowego x360 ?
właśnie ma ktoś może dostęp do zdjęć wnętrza nowego X-a :D

eXotic - po co piszesz pierdoły skąd wiesz że nie będzie możliwości przerobienia.
 

Joiny

Użytkownik
Użytkownik
są może lepsze zdjęcia wnętrza nowego x360 ?
Dissecting the new Xbox 360 Slim (Valhalla)

PS Napęd to Lite-On Model #: DG-16D4S FW Version: 9504, więc przeróbka jest kwestią czasu.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Dissecting the new Xbox 360 Slim (Valhalla)

PS Napęd to Lite-On Model #: DG-16D4S FW Version: 9504, więc przeróbka jest kwestią czasu.
Obyś nie miał racji z tą przeróbką, jeśli tak będzie to masakra, już widzę tysiące okularników grzebiących w konsoli byle tylko ją złamac i grac na tych śmiesznych piratach.
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Nie będzie możliwości przeróbki.
Firmware: Oryginalny
ZnaFFca...

To, że będzie czy nawet jest to akurat pewniejsze niż fakt, że ziemia się obraca.
 

CasperPL

Użytkownik
Użytkownik
nowe plomb gwarancja =) ma Xbox slim
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Nie będzie możliwości przeróbki.
Wujek z Microsoft zadzwonił i Ci powiedział czy miałeś sen? Jest piątek, za kilka dni konsola padnie, bo odpowiedni ludzi na odpowiednich stanowiskach już się tym zajmuję od chwili premiery w sklepie. Współczuję naiwności.

Ręce mi opadają, jak znafcy po szkole wypowiadają się na temat gwarancji. Producent na 90% elektroniki udziela 12 miesięcy gwarancji, serwisu, reklamacji - czytajcie jak Wam wygodnie. W myśli europejskiego prawa odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu zgodności towaru z umową wynosi 24 miesiące. Owa odpowiedzialność i tak w konsekwencji spada z sprzedawcy na producenta.

Nie ważne co kupicie w UE, prócz jedzenia, usług i nieruchomości - NA WSZYSTKO są 24 miesiące. Co do UK, to Wielka Brytania w UE jest, ale na innych warunkach niż Polska i pewne prawa jej nie dotyczą. Towar zakupiony w UK ma 24 miesiące reklamacji, jednak na terenie innych krajów np Polska tylko 12.
 

elosiema

Banned
Jak już pisałem siłą sprzedaży xboxa jest możliwość go przerobienia.Studia produkujące gry z tego powodu nie bankrutują.
 

SpectraL

Użytkownik
Użytkownik
Chcę się przerzucić na nowego X'a i zacząć grać na oryginałach, do czego zachęciło mnie wbudowane WiFi. Tylko muszę znaleźć kupca na mojego Elite'a ; )
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom