1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znamy datę premiery Risen

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    2 października! Dokładnie ten dzień powinni sobie zaznaczyć w kalendarzu grubym podkreśleniem wszyscy fani produkcji Piranha Bytes czekający na Risen. Premiera ma się odbyć na całym świecie (zapewne cywilizowanym) jednocześnie i jak zapewnia deweloper gra jest już fazie testów beta, więc na pewno do czasu premiery wszystkie błędy zostaną usunięte, a my będziemy mogli zagrać w produkt perfekcyjny. Nie powiem, brzmi zachęcająco, ale czy Risen okaże się hitem to szczerze mówiąc wątpię.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak? Tylko szkoda że w gothicu 3 Zmierzch Bogów od razu nie zrobili tych testów tylko karwasz barabasz wydali takie z bugowane gówno! Lepiej zamiast bawić się z tym Risen wzięli by się porządnie za Arcania: A Gothic Tale żeby nie wyszło im takie jak Gothhic 3 Zmierzch bogów, tzn. może inaczej Gothic 3 Zmierzch Bugów -.-

4. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Szkoda, że nie będzie wersji PL :(

5. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    O czym ty gadasz? Dodatek do Gothica 3 robiło zupełnie inne studio, hinduskie w dodatku, zaś w przypadku G3 Piranhi nie wyszło bo ich walnięty wydawca, JoWood, poganiało ich do jak najszybszego wydania gry, co skończyło się tym, że JoWood już przed premierą przepraszało za kiepską grę. Poza tym Piranha Bytes nie ma już praw do tytułu Gothica, najzwyczajniej w swiecie deweloper zabrał im markę którą tworzyli od początku i zostawił ich na lodzie, więc dlatego ich nowy tytuł nazywa się Risen, nie Gothic 4. Podsumowując, Arcanie robi zupełnie inne studio, które w mojej opinii totalnie spartoli sprawę. Mała rada na przyszłość, jak nie masz o czymś zielonego pojęcia to się nie wypowiadaj, tylko się kompromitujesz.

A co do gry, NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!! Wychowałem się na Gothicu I i II, co prawda trójka była crapem, ale poprzednie części po prostu m i a ż d ż y ł y, mam nadzieję że Risen przywróci dobre imię twórcom mojej ulubionej serii RPG. Odliczam każdy dzień do premiery ;)

EDIT: Palikot, a wiesz może czy na kompa będzie wersja PL? Miłoby było gdyby Risen tak jak poprzednie Gothici zostało w pełni spolszczone.

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    dokladnie,wychowany na gothic 1 i 2;D

risena pewnie spolszcza,bo to potezny rpg i duzo tekstow...ale tez czekam,na konsole bedzie?

7. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A ja tam bardziej czekam na Arcanie. Risen jakoś po gameplayach wygląda marnie w porównaniu do Gotihca 4. Ale wszystko okaże się jak zagram w jedną i drugą gre, mam nadzieje ze obie będą świetne.

8. Komariu

Komariu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak będzie na PC i Xbox 360

9. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Z tego co mi wiadomo, to nie będzie PL ani na kompa, ani na X'a ... Ale może ktoś wpadnie po rozum do głowy i spolszczą, za dużo tam dialogów itp. żeby przeciętny gracz sobie poradził.

10. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Zależy kto co lubi. Ja osobiście (tak jak zresztą też większość zagorzałych fanów) nie mogę znieść że tytuł Gothic przechodzi w ręce zupełnie obcych ludzi. Bardzo mi się to nie podoba, ale trzymam kciuki. Co dwa dobre RPGi to nie jeden ;)

11. FrancooZ

FrancooZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Hawkes masz rację, GI i GII+NK przechodziłem po parę razy wszystkimi klasami, a do GIII podchodziłem z 3 razy i jakoś nie mogłem się przemóc do przejscia tej gry, Zmierzch bogów to po prostu pominę bo u mnie bez patchy wyciągał 2-3fps a po patchach z 10fps (GIII przeważnie trzymał te 30fps) i w Arcanie po prostu nie wierzę. Za to Risena nie mogę się doczekać ^^

12. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O tak Gothic'a i gothic II+dodatek można przechodzić i przechodzić, gothic III też nawet można ale to już nie to samo, zmierzch bogów nie przeszedłem (trochę wstyd mi za to) ani razu bo po prostu nie mogłem bo jest tyle bugów że nie da się wykonać nawet głównych zadań. W Arcania: A Gothic Tale wiążę bardzo duże nadzieję że moja wiara w JoWood i twórców dodatku do gothica 3 odbuduje się. Pewnie nie raz zobaczymy porównania Risen i Arcanii.

13. matias601

matias601 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    ja mam urodziny 2 pazdziernika ;D poczekamy zobaczymy co to bedzie

14. neo-kce

neo-kce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Ja zagrałem w GIII po tym jak zauroczyłem się Wiedźminem. Ogólnie mi się podobał GIII natomiast GIII Zmierzch Bogów słabiutkie, nie wiem czy moje zdanie się liczy gdyż jestem początkującym RPG'owcem no ale moje zdanie pokrywa się z poprzednikami. Co do Risen ciężko oceniać coś co jeszcze tak naprawdę nie było sprawdzone ... miejmy nadzieję, że będzie do dobry eRPeG.

15. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Heh, podobał Ci się G3 bo nie miałeś żadnego dobrego porównania, a konkretnie porównania w postaci poprzednich części ;) . Z Piranha Bytes jest trochę jak z Blizzardem, wiadomo że crapa nie wypuszczą, jedynie z G3 ich wydawca wszystko zepsuł, ale niby wyjątek potwierdza regułę ;). A co do naszego polskiego Wiedźmina, też dobra gierka, po zagraniu gry kupiłem sobie wszystkie książki Sapkowskiego o wiedźminie Geralcie i nie żałuję.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum