Znamy datę premiery WWE 2K15

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat premiery WWE 2K15. Tytuł ten jest przedstawicielem gatunku bijatyk, który zostanie wydany na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Wydawca gry nie jest gotowy opuszczać rynek zbytu oraz użytkowników PlayStation 3 i Xboksa 360. Firma oficjalnie potwierdziła datę premiery bijatyki WWE 2K15. Pojawi się ona na wyżej wymienione platformy, jak również PlayStation 4 i Xbox One już 31 października w Europie. Zapowiedzi towarzyszy prezentacja oficjalnej okładka gry.

Za pozycję odpowiada firma Yuke's Media Creations. Autorzy gry nie ujawnili większej ilości szczegółów na temat WWE 2K15. Sympatycy marki mogą mieć tylko nadzieję, iż zostaną one ujawnione wkrótce, najpewniej na targach E3.​

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Będzie to jakaś ewolucja (bo rewolucja na pewno nie..) w stosunku (hehe) do poprzedniej części? Bo czekam na jakieś WWE, które będzie tak fenomenalne, że przykuje mnie do konsoli na co najmniej tydzień :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no mnie napawa optymizmem wydanie gry na next geny, mam nadzieje ze nie bedzie to tylko port z starszych konsol tylko ze na nowe konsole zrobia nowy silnik itp
 

Do góry Bottom