1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znamy daty konferencji na E3! Zobaczcie pełną rozpiskę. Na którą czekacie najbardziej?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 17, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Poznaliśmy dokładną datę ostatniej konferencji, która będzie miała miejsce na targach E3. Teraz, znając już cały line-up, możemy dokładnie rozplanować sobie dni targowe oraz kupić wagon energetyków.

Znamy już pełną rozpiskę konferencji, które odbędą się podczas tegorocznych targów E3. Jako ostatnie, dokładną godzinę podało Sony. Mamy nadzieję, że po zeszłorocznym, bombowym wystąpieniu, firma utrzyma poziom, bo poprzeczka zawieszona została bardzo wysoko. Powraca także PC Gamer Show, które było nowością na poprzedniej edycji targów. Oby tylko tym razem postarano się o lepszą formułę wystąpienia i skrócono je co najmniej o połowę. Liczymy także, że Microsoft, który, miejmy nadzieję, opowie nam nieco więcej o idei "rozbudowywania Xboksa", o której wspominał jakiś czas temu Phil Spencer.

Rozpiska godzinowa prezentuje się następująco:

• EA w ramach EA Play - 12 czerwca o godzinie 22:00
    • Bethesda - noc z 12 na 13 czerwca o godzinie 4:00
    • Microsoft - 13 czerwca o godzinie 18:30
    • PC Gamer Show - 13 czerwca o godzinie 21:00
    • Ubisoft - 13 czerwca o godzinie 22:00
    • Sony - noc z 13 na 14 czerwca o godzinie 3:00
    Nintendo planuje pokazać jedynie nową odsłonę The Legend of Zelda.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nintendo się nie śpieszy, taki ślimaczek. Pokaże grę którą chwalił się 3 lata temu a która ukaże się za rok ;-)
    Mam nadzieję że pokażą w końcu gameplay ReCore.

kornik16 lubi to.
  4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Ciekawe czy Bethesda znowu czymś dowali :)

5. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Z jednej strony będę na pewno oglądał z zaciekawieniem, z drugiej szkoda, że porzuciłem konsole na rzecz PC ;/

6. Kil3r

Kil3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    A ja czekam czy Sony bedzie miało odwage przyznać sie oficjalnie do PS Neo ,bo już każdy o tym wie że bedzie a oni nic tylko udaja głupa...

7. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Ciężki orzech do zgryzienia... Bethesda, która ogłosi swoje kolejne gó**o w stylu Fallouta 4, Microsoft, który pochwali się zamknięciem kolejnych studiów i brakiem polonizacji nadchodzących szlagierów, czy może UBI płaczące jak to cheaterzy niszczą ich wspaniałe działa. Zaraz zaraz, zapomniałem o EA i ich serii sportowych arcydzieł wrzucanych na EAA miesiąc po premierze. No nie wiem, zapowiadają się nieprzespane noce! :patrzy:

Onicniepytaj i Lambo69 lubią to.
  8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jako posiadacz PS4 najbardziej interesuje mnie konferencja Sony.

Wczytywanie...

Poleć forum