1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znamy oficjalne ceny gier na Xboksa One.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Famous, Lipiec 24, 2013.

1. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Official Xbox Magazine podał oficjalne ceny gier tworzonych z myślą o Xboksie One. Mowa oczywiście o tytułach kategorii AAA. Microsoft potwierdził doniesienia brytyjskich dziennikarzy.
    Najnowsze produkcje będą kosztować na Wyspach Brytyjskich 50 funtów bez jednego pensa (rekomendowana cena detaliczna - RRP). W internetowym sklepie Microsoftu pojawiły się takie właśnie ceny czterech gier ("Kinect Sports Rivals", "Dead Rising 3", "Ryse: Son of Rome" oraz "Forza Motorsport 5"), możemy więc być pewni ich autentyczności. W krajach strefy euro premierowe wydania wysokobudżetowych tytułów na Xboksa One będą natomiast kosztować 69,99 euro.

Warto pamiętać, że cały czas mówimy o cenach sugerowanych. Najprawdopodobniej sklepy będą próbowały wykorzystać ogromną popularność konsoli nowej generacji w ciągu kilku pierwszych tygodni od premiery i zaoferują gry taniej, aniżeli sugeruje OXM. Eksperci sądzą, że w stosunkowo krótkim czasie next-genowe produkcje będą sprzedawane po tych samych cenach, co gry przygotowane z myślą o Xboksie 360. Warto rzucić okiem choćby na ofertę brytyjskiego Amazona. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, "Watch Dogs" Ubisoftu, jest dostępna w przedsprzedaży zarówno na konsole siódmej, jak i ósmej generacji. Wersja na Xboksa 360 kosztuje dziś 40,49 funta, a na Xboksa One 14 funtów więcej. Dla mieszkańców Wysp Brytyjskich to niewielka różnica. Ceny gier w Zjednoczonym Królestwie szybko zresztą spadają. Najwyżej oceniana gra wideo tego roku, "The Last of Us", dostępna wyłącznie na PS3, kosztuje 37,99 funta kilka tygodni po premierze, a "BioShock: Infinite" (premiera odbyła się 26 marca), również ze ścisłej czołówki najlepszych gier 2013 - już tylko 20,84 funta...

Oczywiście nadal nie znamy polskiej daty premiery Xboksa One, ani tym bardziej cen gier na tę konsolę w naszym kraju. Możemy być pewni, że nowa maszynka Microsoftu nie trafi na półki rodzimych sklepów w tym roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    I tak kupię za granicą z grami też nie będzie problemu...już się doczekać nie mogę:)

4. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I wez tu czlowieku badz spokojny...u nas zapewne 200-250zl...ja zarabiajac 2,000zl mam nowy gier w premierze z 8...a kolega z taka sama pensja w uk ma ich 40.....;((

Wyslane za pomoca Galaxy S IV ( taptalk 2)

5. Famous

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    polska.. tu gry będą kosztowały 249-289zł to jest pewne trzeba będzie czekać na jakieś LT 4.0 ;D

6. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Niezłe jaja haha :D 55 funtów to jest 64 euro, a to jest 280 PLN. I to jest podwyżka średnio o 10 funtów/euro na grze. Życzę sklepom powodzenia w sprzedaży :D

1 osoba to lubi.
  7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak na zarobki osób za granicą to te ceny to pikuś. Lajtowo taka osoba może sobie kupić 2-3 gry w dniu premiery (bez zbędnego płakania, że nie starczy kasy do następnej wypłaty). Ale w naszym *czymś tam* nie ma takiej opcji.

Ceny wrócą do tych czasów, gdzie gry - nowości - kosztowały około 250 - 290 zł.

Gracz będzie musiał mieć duży portfel własny, bądź rodziców. Jak tego nie będzie to hmm.. zadowoli się obrazkami :D

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Wrócą dobre stare czasy :) gdzie gry na konsole kosztowały krocie :) Dlatego po premierze nowych maszynek pozostanę na razie przy obecnej konsoli i ciekawy jestem którą konsolę złamią najszybciej.

9. Famous

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    a ja poczekam aż wydadzą jakiś bundle pack PS4 z dwoma padami i jakimiś 2 dobrymi tytułami :D

10. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Jak tak będzie w praniu to przerzucam się na pc, nawet jak bym srał kasą to nie kupie gry za ponad 250zł na Xone, czy na PS4.

11. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Szczerze powiedziawszy czekam na to samo :). I oczywiście na sprawdzenie tej generacji konsol - ewentualne błędy itp itd.

Teraz tak zaczynam powoli myśleć nad PS3 z dyskiem 250GB i God Of War 3 i Uncharted 3 (1 i 2 bym sobie już dokupił)

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    I gdzie są teraz hejterzy ? Jest szczytny cel to będą siedzieć cicho a o pierdoły to się czepiają. Z takimi cenami to mogą mnie pocałować w 4 litery, widać trzeba zostać przy obecnej generacji i pc.

13. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I co to zmieni.. Nawet jak się pojawią hejterzy to M$ z nieba nie obniży cen dla Polski.. Natomiast ludzie w innych państwach kupią sobie te gry raczej bez kłopotu.

Hehe gdzie teraz są Ci co mówili, że ceny gier się nie zmienią.. będą kosztować tyle, ile przy obecnej generacji?

Sami chyba w to nie wierzyliście :D

14. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Ceny były do przewidzenia skoro za Prototype 2 na xbox 360 w Media markt zapłaciłem 240zł to wiadomo że na Ps4 i One do 300zł może bujać :/
    Trzeba zostać przy PC, obecnej generacji i kupić nową kiedy będzie jakiś zestaw z grami :D pewnie większość poczeka aż którąś z konsol "złamią" ;p

15. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    PS4 wyjdzie lepiej od xbox one. Na PS+ co miesiąc będą wychodziły 2 gry, jak to teraz pokazuje ps3 są to gry najwyższych lotów, więc i w ps4 będa takie samo.
    Zawsze to coś, 2 darmowe gry wysokich lotów na ps4. Gorzej z zakupieniem gier, no chyba, że 250 zł będzie kosztowała gra, która porwie tłumy, będzie w nią można grać godzinami, a także miesiącami w trybie online. Innej opcji nie widzę.

Bezsensem jest wydawanie nawet 200 zł na grę w trybie pojedynczym. Gdyby to online, ok, taki skyrim online, lub inne perełki.

16. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czekaj czekaj jeszcze wlepią w takie gry mikropłatności tak jak mamy teraz z grami na ipady i tablety z androidem..
    W końcu to nowa generacja więc mogą dać coś świeżego (heh ale niezbyt dobrego).

Ja tam wolę najpierw z boku obserwować te premiery i ten hype na te konsole, a później jak już kurz trochę opadnie zakupić sobie którąś z nich.

17. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sam nie wiem czy pchać się teraz w xboxa 360 z rgh, gdzie idzie każda gra za 980 zł, czy kupić ps3 gdzie co miesiąc dają 2 prawie nowe i bardzo ciekawe gry, czy dołożyć kilka stówek i mieć ps4 lub xboxa one. Dylemat ciągle jest. Różnica między xboxem rgh a ps4/xbox one jest niewielka. A specyfikacja sprzętowa, możliwości masakryczne na korzyść nowych konsol.

18. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ee ja sobie kupie ps4 do tego battlefielda 4 i watch dogs i w to bede gral z pol roku ,a pozniej jak juz gry stanieja i bedzie troche czasu od ich premiery twtedy kupie inne :D

19. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie, sam BF4, Watch Dogs i tom clancy's the division to gry na miesiące.
    Ludzie nadal po pół dnia grają w CS 1.6 i im się nie nudzi, jeżeli odpowiednio sporo ludzi wykupi te 3 gry to granie na miesiące zapewnione.
    Fabuła ciekawa, a grafika to miazga.

Człowiek ma dylemat, xbox 360 ze wszystkimi grami, czy xbox one / ps4 z 2-3 grami, grafiką kosmiczną za kilka zł więcej... ale nadal uważam, że różnica pomiędzy ps3 a ps4 700 zł to coś za mało. Albo ps4 zdrożeje, albo ps3 stanieje. Okaże się niebawem :)

20. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja rafallo inwestuje w rgh. po prostu zrobiłem listę gier w które będę chciał jeszcze zagrać na xbox360 i wyszło że będzie tego od groma. nuda nie grozi.
    na ps3 i exy myślę że przyjdzie czas na wiosnę 2014 , kloca sprzedam. a next gena jak Bozia da to święta za rok jak już będzie tańszy i gry również w normalnej cenie , może jakaś nowsza ver. dopracowana.

także co do twojej rozkminy to ja bym rgh atakował :p

offtop off
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------

a tak bardziej na temat to wczoraj widziałem news ,jakaś szycha(o dziwo dusigrosz z EA :p, sprawdziłem) się wypowiadała że tworzenie gier na next geny wcale nie będzie droższa. także myślę że cena gier tylko z początku może być większa ze względu na duże zainteresowanie/zapotrzebowanie/hype next genowy.

21. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie stanieje tak szybko, spójrz co było z xbox 360, z ps3. Ta nowa generacja coś czuje po kościach, że będzie się trzymała z ceną a trzymała. Xbox 360 tez pewnie mało co stanieje, bo gry nadal na niego będa wypuszczać.
    Lista gier spora, ale to nie te gry co kiedyś się grało tygodniami, teraz kilka godzin i po grze. A tak online zagrać w BF3, czy Skyrima to granie na miesiące...

Jedno jest pewne. Ps4 i xbox one będa wychodziły nowe i to nowe lepsze wersje. Jedno jest ryzyko kupując nowinkę techniczną - nikt jej nie sprawdził i niewiadomo jak to chodzi. A hejterów w necie dużo, co nie mają xboxa i ps3 a najwięcej wiedzą...

Wczytywanie...

Poleć forum